Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezen az oldalon amit irnak a...

Ezen az oldalon amit irnak a mellnövelésről természetesen, az mind igaz? LINK

Figyelt kérdés
[link]

#mell #nagyobbítás #mellnövelès termèszetesen
2014. márc. 16. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy igaz!

A mell mérete genetikai adottság. Tény, hogy mivel a mell zsírszövetekből áll, így ha nő a zsírszövet mennyisége, vagyis pl. valaki hízik, akkor a mellére is fog, tehát nagyobb lesz, de attól nem lesz neki a korábbi B kosaras melléből D vagy E kosaras melle. Fog nőni, de nem nagy mértékben.

Ez tényleg genetikai adottság.

Ha valaki úgymond eleve normál méretű mellre van bekódolva genetikailag, annak sosem lesz átlagnál nagyobb méretű melle. Ha így lenne, már rég nem lenne páciensük a plasztikai sebészeknek mellméret növeléséből kifolyólag, ha tényleg lenne bármilyen természetes mellnövelő szer vagy módszer, nem gondolod?:)

2014. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság inkább mártogasd kamilla teába az hat attól biztos hogy nőni fog
2014. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő tènyleeg?? ès van ott olyan is hogy milyen ètelektől fog..az sem igaz?? èn nem a kapszulát nèztem az oldalon mert az ki van zárva..
2014. márc. 16. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
igen igaz de csak azt a melled lógasd kamilla teába amelyiket növeszteni akarod ne mindkettőt mert akkor egyformán nő és az egyik mindig nagyobb lesz mint a másik
2014. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
èn erről mèg nem is hallottam :) ès az is igaz hogy fürdès után 5 percig bele kell lógatni hideg vízbe??
2014. márc. 16. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom erről még nem hallottam
2014. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
èrtem :) köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 16. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdező, te nem tudni akarsz, hanem hinni...
2014. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezzel a mondattal sokat segítettèl...de attol függetlenül elvileg válasz...
2014. márc. 17. 15:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!