Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzasgátlot,...

Abbahagytam a fogamzasgátlot, meret gondokat okozott. Ha megszakitassal védekezek megfelelö? Marmint mennyi az esély a terhességre? Persze nem szertnék terhes lenni, mar van 1 fiam, az elég. Vagy hogy védekeztek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Óvszerrel.

A megszakítás nem teljesen biztonságos.

2014. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindig ovszer?megszakitással igaz nem teljes a védelem,de azert nem reménytelen
2014. márc. 21. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem baj, ha jön a baba, akkor oké. Ha baj, akkor óvszer!
2014. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom, hogy baj. AKkor óvszer, spirál, pesszárium.
2014. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm most 6 hónapos terhes. Megszakítással védekeztek. Ha nem akarsz babát menj biztosra. De úgy látom te már eldöntötted, ha úgy nyilatkozol, hogy nem reménytelen dolog. Ha ennyire szeretnél abortuszt hát akkor hajrá.


Egyébként vannak közösülés előtti kúpok, krémek. De ezek sem biztonságosak. Marad az óvszer, amit nem szeretnél. Esetleg nézz utána a méhen belüli eszközöknek.


Egyébként milyen gondokat okozott?

2014. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Megszakítással csak úgy ha ismered a ciklusod. Az ovulációd körül a "veszélyes" napokon óvszer, a többiben be lehet vállalni úgy hogy megszakítással. De nem javaslom! bármikor bekövetkezhet "csúszás", lehet kétszer is peteérésed, spermát is tartalmazó előváladék kerül a hüvelyedbe, stb....

2014. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Krémek/kúpok + naptár + megszakítás, avagy óvszer. A spirál egyáltalán nem megbízható. Kérhetsz fogamzásgátló injekciót, ha nem azért hagytad abba, mert probléma volt a hormonjaiddal. Hüvelygyűrű, pesszárium, vagy a párod elköttetheti magát. Én a helyedben beszélnék a nőgyógyásszal, aki a gyógyszert írta, hogy mi lehetne számodra/számotokra a legmegfelelőbb.
2014. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!