Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a nunim, mitöl...

Nagyon viszket a nunim, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Van, h viszket 1-2 napot aztán napokig semmi, aztán újra kezdödik elölröl. Folyásom kevés és nem is büdi. Voltam dokinál, szerinte nincs gombám. De engem nem hagy nyugodni van, h zuhanyzás közben annyira viszket, h véresre kaparom! Tehát vérzik utána 1 picit és az eslö pisilés nagyon fáj, de utána normalizálódik. Most azt vettem észre, h sex után másnap is viszket nagyon! Lehet a férjemtöl kapok el vmit? Mit használjak/jon én/ö rá? Mert doki szerint semmi bajom... :( Néha gondolok rá, h csak a külsö bör sérült, lehet az intim tusfürdöre vagyok érzékeny

2014. márc. 24. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évekig küzdöttem ugyan ezzel.Viszketés de brutálisan,szex után is stb,mire rájöttünk,hogy a tüsfürdő és az intim mosakodotól van.Azóta gyógyszertári fürdetőkrémet használok,és csak tusolok,mert ha fürödtem akkor is viszkedtem.Azóta semmi bajom.
2014. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha zuhanyzás közben viszket, akkor lehet, hogy a tusfürdőre vagy az intim mosakodóra vagy érzékeny. Használj valami mást. Gyógyszertárban biztosan tudnak segíteni.

Ha akkor is van még viszketés, akkor menj el egy másik orvoshoz.

2014. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a tusfürdő okozta, de nekem ez csak terhesen jött elő, én is voltam orvosnál semmi problémát nem találtam, majd rájöttem,hogy a tusfürdőtől.
2014. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kezdetben föleg zuhanyozáskor kezdtem el viszketni, de brutál! Annyira vakartam, h utána véreztem is egy picit, mert lekapartam a felsö börréteget. De az égés és viszketés már sokszor a víz hatására elöjöttek... aztán intim tusfürdö (tejsavas) csak fokozódott. Zuhanyzás utáni elsö pisilés mindig nagyon fáj (csíp, éget), aztán lassan elmúlik minden... Tegnap este voltunk együtt, ma reggel megint iszonyat viszketett, de még nem zuhanyoztam. Lehet a sperma is irritál?
2014. márc. 24. 10:35
 5/5 anonim válasza:
Szerintem menny el a Nőgyógyászhoz! Mert ha véresre kaparod magad ne hogy elkapj még valami fertözést is!! vagy megduzadj alulrol mert az nagyon kellemetlen lesz!!
2014. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!