Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne ázzak át?

Mit csináljak, hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés
Amikor megjön, annyira erősen vérzek, hogy a legnagyobb tampon is csak olyan 2 órát bír és van hogy nem tudok elmenni 2 órán belül a wc-re. Mit csináljak, hogy ne vérezzek ennyire? És az mitől van? hogy nagy darabokban is jön ki vér? Majdnem olyan állaga van mint a zselének és van amikor nagyon vörös és van amikor világosabb színű. Általában ha nagyon nagyon vérzek akkor világosabb.

2014. márc. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a darabok a méh nyálkahártya ami leválik a méh faláról. telejsen normális. Ezért vérzünk mert kialakul egy seb a méh falán. ha ennyire erös és nem tudod ilyen gyakran cserélni akkor tegyél be ebtétet is, mondjuk azért nem jó a tampon ilyen esetben mert az kezd kicsúszni ha megtelt. Van éjszakai betét az nagyon sokat bir.
2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, hogy betétet is használok. Mindig csak éjszakait meg a tampon de kevés.
2014. márc. 25. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is használj éjszakai betétet, nekem is nagyon erős, csak azt használok. Bár az első két napon még ezzel sem mindig biztonságos a két óra, de a tamponnál jobb. Kombinálhatod is a kettőt.
2014. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szitu! Super plus tampont használsz? Amellé persze az éjszakai betétet mondom énis. Nem a kedvencem, és én is csak vész-vészhelyzetben használom, mikor tudom hogy biztos nem lesz cserelehetőség: VATTA! Lehet lepontoztok, mert ősi elavult módszer (sztem akkor az, ha vki a tampont v a betétet akarja vele helyettesiten), de az egyetlen mód ilyenkor, mert csak ezzel lehet még zsonglőrködni ha betét és tampon is van már bent és nincs cserelehetőség.

Ha esetleg kipróbálod, én azt javaslom hogy a betétre rakj csak egy réteget/kupacot, mint egy plusz "betétvastagság", ne pedig a hüvelybemenethez vagy a szeméremajkak közé beszuszakolva, mert kényelmetlen lesz.

2014. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! A nagyon erős vérzés, nőgyógyászati problémára is utalhat. Érdemes benézni egy dokihoz.
2014. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Super plust használok igen.

Vatta nem fog elmozgolódni mikor sétálok? Mert éppen az a problémám, hogy amíg a suliig lesétálok addig veszélyes.

2014. márc. 26. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
nem fog!
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés
2014. márc. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!