Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az enyhe, vissza-v...

Mitől lehet az enyhe, vissza-visszatérő bizsergés a jobb mellemben? Terhes biztos nem vagyok.

Figyelt kérdés

Pár órája kezdődött, enyhe, fél-1 percenként előjövő, alig egy-két másodpercig tartó bizsergésről van szó, szinte alig érezni, szóval nem erős, fájdalmas, csak zavaró. A jobb mellem közepéből érzem. Csomót nem tudok kitapintani.


Már lassan két éve, hogy utoljára voltam férfival, szóval a terhesség kilőve.


Menstruáció előjele lehet? Nem szokott ilyen lenni.

A fogyókúrának lehet valami köze hozzá, van összefüggés a kettő között?


Köszönöm a segítséget!

19/N



2014. márc. 26. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy lehetséges okot tudok most felhozni, amiről hallottam: mellciszta. Amitől nem kell megijedni, nagyon sok nőnek előfordul élete során, és még csak tudomást sem vesz róla. Viszont, ha nálam állna fenn a gyanúja, biztosan elmennék egy kivizsgálásra, lehet, hogy ez "csak egy ciszta", de ha már ott van, azt jelenti, valami mégsem stimmel teljes egészében.

Nem akarlak ijesztgetni, ne haragudj.. De más oka is lehet, amiről én nem tudok, de hátha valaki tud okosabbat mondani. Ha nem múlik, azért rákérdeznék a dokimtól.

Azt azért nem hinném, hogy fogyókúra miatt van.

2014. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!