Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak ha szaraznak...

Mit csinaljak ha szaraznak erzem a fejborom, nagyon nagyon korpas, es nagyon viszket? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3 szor voltam borgyogyasznal, probaltam mar kenes sampont, wu2,nagyon sok mindent!Nem akar elmulani mar lassan tobb mint egy eve! Sotet barna hajam van es igy meg felettebb kinos is!
2014. márc. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajgyógyászhoz menj, de megbízhatóhoz. Ha főváros környéki vagy, Budapesten tudok egyet, aki jó (én hozzá járok már vagy három éve, amióta rendbetette a hajam, mert fodrász is). Ha érdekel, privátban megadom az elérhetőségét.

Egyébként az első tanácsa az lenne, hogy babasampont használj. Én pl. a DM-ben kapható Babylove márkájút használom, az kímélő, nincs benne a sok káros anyag, ami más samponokban van.

2014. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a Head&Shoulders vált be.

De télen, távfűtéses lakásban így is kiszárad a fejbőröm. Ha esetleg nálatok is radiátor van, akkor használj párologtatót.

2014. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nizoral sampont,ha még ne kaptál. A korpásodások nagy részét gomba okozza. Gyógyszertárban lehet venni,nem olcsó de nagyon jó!
2014. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: azt elfelejtettem mondani h en nemetorszagban elek, es csak 1 evben egyszer megyek haza karacsony kornyeken. Halas lennek ha esetleg leirnad h neked mitol jott rendbe, amit tanacsolt neked az a hajgyogyasz. Esetleg anyukam igy ki tudna kuldeni nekem, amire szuksegem lesz ahhoz hogy vegre meggyogyuljon a fejborom! Megyek is baba samponert!
2014. márc. 28. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem más jellegű problémám volt, mint neked, ezért nem tudok segíteni sajnos. A babasampont mindenképpen próbáld ki, és próbálj keresni ott, ahol élsz, megbízható hajgyógyászt, vagy esetleg kérj tanácsot emailben a hölgytől, aki engem kezelt, privátban elküldöm az elérhetőségét. (első voltam)
2014. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 James Bandy válasza:

omega-3 olajat kellene fogyasztani, lenmagolajat, ligetszépe olajat, halolajat,

szerintem a kénes sampon jó, lehet, hogy majd még visszatérsz hozzá, mert más sampon sem jobb

A viszketést a túlkezelés, vakarás is okozhatja, gyullasztólag hat. Nekem viszketésre szteroidot írt a bőrgyógyász, alig használtam, mert a kénes sampon jó volt. Én akár naponta is mosok hajat, de nem dörzsölöm már olyan nagyon. És így csak 4 nap nem mosás után kezd el viszketni. Régebben jobban dörzsöltem és akkor állandóan viszketett, ma már kímélem és inkább sűrűbben, és kíméletesebben mosom. A baktérium és gombafertőzés tényleg valós ilyenkor, már én is próbáltam a Nizoralt, H&S-t, de visszatértem a kénes Detergens Sulfuratumhoz.

Tejet és kenyeret, búzát kerülni kellene.

2014. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!