Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációm három...

Az első menstruációm három hónapja volt azóta nem jött meg semmi. Fiúval nem volta. Szűz vagyok. Mi lehet az oka? Menjek orvossal mert anyum már nagyon aggódik

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az 1.mensim után 9 vagy 10 hónapra jött meg a 2. Ilyenkor még normális, ha több idő kimarad! Ne aggódjatok! :-)
2014. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak három hónapja volt az első, akkor semmi okod az aggodalomra. Az első két évben a menszesz nem rendszeres, hol megjön, hol nem. Elég kiszámíthatatlan. Hosszú idő, mire beáll és rendszeres lesz. Úgyhogy semmi ok a pánikra.
2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell izgulni ez teljesen normális... 2 év kell kb mire beáll rendesen :) van akinek fél évig sem jön meg utána... most kezdenek még csak beindulni a hormonjaid... nyugtasd meg anyukádat, hogy nem kell félni minden rendben veled :)
2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és kb. mikorra várható hogy meg fog jönni?
2014. márc. 29. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Változó. Van, hogy az első után fél évig nem jön, de megjöhet akár jövő héten is. Nem lehet kiszámolni, pont ez a rossz így az elején :( Mindig legyen nálad "felszerelés".
2014. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:) mindig van nálam "felszerelés".
2014. márc. 29. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális így!

Nekem 16 évesen 8 hónap maradt ki és az is normális volt!

2014. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó. egyáltalán ne izgulj, nagyon sokunknak vaolt/van így!

17 éves korodig sok minden előfordulhat még, akár az is hogy hónapok maradnak ki.

2014. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első utan kb.fel evvel jott a masodik,a harmadik meg 3 hónappal később...szoval ne aggódj :)
2014. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!