Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek volt, hogy késett/kimar...

Nektek volt, hogy késett/kimaradt a menstruácitótok? Utana visszaállt rendesen vagy orvoshoz mentetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem most van.

Utána meg nagyon hosszú mensim lett, és még tart.

Akarod tudni a részleteket?:)

2014. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen :)
2014. ápr. 1. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt 10 nap késés, utána helyreállt, így nem mentem orvoshoz.
2014. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mensi helyett nőni kezdett a hsam, feljött 6 kiló egy hét alatt és volt még +2 peteérésem érzésem szerint. Utána víz kezdett folydogálni néhány napig, később véres víz, majd mikor úgy gondoltam, ad eddigiek múlni akarnak és betudhatom egy nem szokványos menstruációnak, akkor jött meg nagyon erősen, 2x olyan erősen, mint szokott. És még tart.

Telefonon, neten konzultáltam mindenfélével, megerősítést kaptam, hogy ciszta lehetett, ami most ürül, és nincs nagy vész, de van lehetőség elállítani, ha úgy gondolom már.

Nálad mi a szitu?

2014. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki is maradhat nagy ritkán.

Uténa teljesen normális megint.

2014. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!