Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint gombám van? Most múlt...

Megint gombám van? Most múlt el! Nem ég, nem viszket, nem piros csak büdi.

Figyelt kérdés
előző héten kedden voltam orvosnál, mert büdös (halszagú talán) és darabkás volt a hüvelyemen belül a váladék, meg kellemetlen érzésem is volt. Gombát állapított meg és Canestent irt fel, el is múlt minden tünet,de ma benyúltam és megszagoltam a váladékot és még mindig büdös és bár nem sok, de még mindig vannak belül fehér darabkák. A bugyimon ez nem látszik és ott ugyanolyan illatú mint régen, csak ha felnyúlok...lehet, hogy eddig is ilyen büdös volt csak eddig nem szagolgattam. Menjek el megint és dobjak ki megint közel 10.000 forintot a vizsgálatra ?:/
2014. ápr. 1. 21:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ közel 5000-et a gyógyszerre...
2014. ápr. 1. 21:27
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szagolgasd és ne nyúlj fel. Nincs a hüvelyednek szüksége a felnyúlkálásra. A szaga alapállapotban is jellegzetes, lehet hogy azt ítéled büdösnek. Ha a panaszaid nem múlnak, akkor menj vissza (kellemetlen érzés, váladék)
2014. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azok a panaszok elmúltak, csak a szag marad, meg a darabkák belül (a bugyimba már nem darabkásan jön ki). Értem én, hogy ne nyúlkáljak, de ha lefekszem valakivel, orálisan is csinálja akkor lehet, hogy ő is büdösnek érezné, az meg elég kellemetlen lenne nekem.
2014. ápr. 1. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
eddig se gombád, hanem bakteriális fertőzésed volt...milyen gyógyszert kaptál?
2014. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondtam. Canestent. De igen, az orvos meg vizsgalt es azt mondta, higy egyertelmuen gomba.
2014. ápr. 1. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
keress valakit, aki érti is a dolgát...canesten meg nem gyógyszer, hanem egy szar
2014. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocs, nem akarok bunkozni, orulok h segiteni akarsz , de honnan veszed, hogy te orvosi diploma nelkul, leirasbol jobban tudod, hogy mi lehet ez, mint egy nogyogyasz aki megvizsgalt?
2014. ápr. 1. 22:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket, nekem feher a folyasom, nem szürkés...
2014. ápr. 1. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
A büdi nem jo jel, lehet kevert fertőzés is. Ha darabos belul, akkor a gomba sem szűnt még meg. Visszás kell menni, vegyen le tenyésztést!
2014. ápr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!