Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyire befolyáso...

Szerintetek mennyire befolyásolja a dohányzást a pulzust?

Figyelt kérdés
Nos nekem két éve szapora a pulzusom,kardiológus mitralis prolapsus-t állapított meg,illetve a magas pulzust ami nyugalomba jelent: 90-100,izgalom,feszültség,stressz,stb... jócskán 120-130,és amikor rosszul vagyok arra azt mondták,hogy pánik roham hát nem is tudom már... akkor 160 körül van! De két napja nem gyújtottam rá,és a pulzusom folyamatosan 60-70 között van.Igaz szedek béta blokkolót,de eddig dohányzás mellet 90-100 volt most ugyanúgy szedem a gyógyszert csak nem dohányzom és 60-70 közt van a pulzusom. Az én szervezetem ennyire nem bírná a nikotint? 8 éve dohányzom,21 éves nő vagyok! 2 éve keresem a választ a magas pulzusomra,szerintetek ez lenne a megoldás?,Vagy csak addig lesz normális a pulzusom míg meg nem szokja a szervezetem,hogy nem dohányzom,utána meg vissza tér minden?? Szerintetek???

2014. ápr. 2. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár orvos nem vagyok, de szerintem a dohányzás eléggé befolyásolja a pulzusodat. Amíg dohányoztam a pulzusom 80-90 között mozgott, mióta abbahagytam kb 65-72.
2014. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!