Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem volt ilyen tüntetek...

Nekem volt ilyen tüntetek SYMICIA fogamzásgátló szedése során?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászhoz csak 2 hónap múlva tudok elmenni, ugyanis akkorra adtak időpontot.

Az volna a kérdésem, hogy másnak is van olyan tünete, hogy a hüvelyi résznél viszket? Nagyon hipochonder vagyok, nagyon vigyázok, hogy nem kapjak el semmit. Ez mennyire jellemző? Csak nagyon félek, hogy gombás fertőzés. Ez a 3. hét, hogy szedem a gyógyszert és az első gyógyszeres védekezésem is.


Nagyon megköszönném a válaszokat! 20 éves lány.


2014. ápr. 3. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdés úgy kezdődne, hogy: "Nektek".
2014. ápr. 3. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig, ha viszket, akkor nem kizárt a fertőzés.

A fogamzásgátló egyik mellékhatása lehet, hogy a szedőjénél gyakran alakul ki fertőzés, én ezért hagytam abba és egyébként többek közt Symicia-t is szedtem, hogy nagyon gyakran küszködtem hüvelyszárazsággal, és gyakran volt fertőzésem, irritációm. Ahogy abbahagytam, a panaszaim megszűntek. Így én most nem szedek abszolút fogamzásgátlót.

És én a helyedben elmennék orvoshoz pedig, hogy csináljanak egy hüvelykenet tenyésztést! És ha ez gyakori lesz, akkor érdemes elgondolkozni más védekezési módszeren. Én már úgy vagyok vele, hogy jó a gumi is, ezerszer jobb, mint havonta orvoshoz járni és vagy irritációt vagy fertőzést kezeltetni.:(

2014. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Selfshadow válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy a gyógyszer mellékhatása lenne. Folyásod nincs? Vagy antibiotikumot nem szedtél?

2014. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Folyásom van, de az ilyen rózsaszínes-barnás, enyhe. Antibiotikumot legutoljára 3 hónapja szedtem, a vesekövem miatt.
2014. ápr. 3. 18:35
 5/7 Selfshadow válasza:
Ha folyásod is van, akkor fertőzésre utal. Tudom ajánlani a Lactofeel-t, recept nélküli, és visszaállítja a hüvely normál flóráját. Bár jobb lenne egy dokihoz elmenni. Klion-t és Klion-D 100-at kellene íratni. Ha a vizelet is csíp, akkor Zanocin sem ártana. A gyógyszert le lehet váltani, mi ilyen fiataloknak a Deciorat szoktuk írni.
2014. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen megkérdezem holnap, még ha csak gyógyszert íratni megyek. Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 3. 19:21
 7/7 anonim válasza:
nekem is gyakran voltak fertőzéseim a symicia szedése alatt és a hüvelyszárazságról nem is beszélek, miután abbahagytam a gyógyszert ez mind el is mult
2014. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!