Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Benőtt a fülbevaló a fülembe,...

Benőtt a fülbevaló a fülembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve, hogy halogatom a dolgot, nem merek vele elmenni orvoshoz. Akkoriban túl erősen lett meghúzva a fülbevalóm (nem tudom máshogy mondani), és a hátsó része szó szerint belenyomódott a fülembe. Mozgatni és forgatni tudom (kis fájdalommal), de tudom hogy ez így nem maradhat. Mit csinál vele az orvos, felvágja? Sajnos nagyon félek attól, hogy fájna, ezért nem szántam még rá magam, hogy elmenjek. :(
2014. ápr. 4. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem menny el vele orvoshoz,valószínűleg megszúrja egy kicsit a lyukat hogy kitudja szedni.az nem fájhat annyra
2014. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lyukba belevág azt annyi, nmhinném hogy belekell halni a fájdalomba.
2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod forgatni a hátsó részét is? Akkor nincs is belenőve. Szerintem megfogja, és kiszedi. Fájni fog, de meglesz hamar.
2014. ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!