Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsöl a hasam, fáj a derekam...

Görcsöl a hasam, fáj a derekam és hányingerem van, szerintetek mire számítsak a nőgyógyászaton? Mit fognak mondani? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
A mentruációm időre jött, normális volt és tegnap már csak pecsételő vérzésem volt. Mi lehet ez? Gyulladás, ciszta, valakinek hasonló probléma, tapasztalat? Ma már 3x voltam nagyvécén, ez se rám vall.
2014. ápr. 9. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alhasad görcsöl? Labor, hasi UH az első, ami lesz. Az is lehet, hogy valami bélvírust szedtél össze inkább.
2014. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aggódom, remélem nem komoly, felfázásra is gondolok de még nem volt ilyen gondom eddig.
2014. ápr. 9. 13:29
 3/7 A kérdező kommentje:
A köldököm alatt az egész medencémben érzek görcsöket és erős bélmozgást.
2014. ápr. 9. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vírusos bélfertőzés. Majd jön a hasmenés is nemsoká, ha erről van szó.
2014. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy erős kismedencei gyulladásod van, de ezt majd az orvos megmondja.


A nagywczést inkább az izgalomnak/félelemnek tudnám be.


Mire számíts? Mindenképpen kolposzkópos, és bimanuális vizsgálatra, valamint transvaginális UH-ra.

Azt fogják mondani, ami van. Szerintem gyulladás.


Majd azért írj, hogy mit mondtak.

2014. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi köze ennek a nőgyógyászhoz????

Ez nem nőgyógyászati probléma!

Házi orvoshoz, vagy belgyógyászhoz menj!

2014. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld kéz! Nagyon megnyugtattatok, 3 éves gyermekem van, és mióta szültem, kicsit máshogy érzek dolgokat a hasamban, pl. hasi görcs is mintha erősebb lenne, lehet azért mert korábban kivették a lépemet és hasi műtét után lehetséges, voltam orvosnál és kell vérkép-vizelet és hasi uh de minden bizonnyal vírusfertőzés. Hazaküldtek, hogy igyak sok folyadékot, erre tényleg nincs gyógyszer?
2014. ápr. 10. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!