Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előbb felhelyeztem a...

Az előbb felhelyeztem a tampont és jobban görcsölök mint mikor csak betét van bennt! Mért lehet ez? Normált használok kb 20. Éve menstruálok de a tampontól mindig jobban görcsötem! 19, éve használok tampont!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van de csak mióta megszültem.nekem méhsüllyedés áll a háttérbe aminek következtébe lejjebb került a méhszáj.mivel menzesz alatt lent van eleve én nem birok tampont használni és nem is tanácsolta a nőgyógyász.neked is kerülnöd kéne
2014. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem szülés előtt is ilyen volt sőt akkor még jobban gőrcsöltem! Na de azért még így sem piskóta! Volt hogy ki is kellett vennem mert pfff! Nálam soha sem állapítottak meg ilyet hála istennek!! Három havonta járok nődokihoz vizsgálatra meg tabiért! Nagyon köszönöm a választ!
2014. ápr. 10. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, én inkább nem is használom.
2014. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!