Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves, szűz tiniként használ...

16 éves, szűz tiniként használhatok o. b. super plus tampont? (6 cseppes)

Figyelt kérdés
Ez a legnagyobb tampon. Már az első menstruációnál is normált használtam, simán felment, mert sok volt. Azóta átváltottam a superre (a 4 cseppesre), de 1-2 órán belül megtelik, és kifolyik. Mivel ez is simán felmegy, mert csúszik nagyon a hüvelyem, mert sok van, arra gondoltam, hogy kipróbálom a legnagyobbat, a super plust. Csak hát kicsit elbizonytalanodtam, mert "terhesség után ajánlják" nőknek, szóval... Ez kicsit durva. De hát, ha nincs megoldás? Nem mindig tudok óránként cserélni (pl. tesióra, táncóra...)
2014. ápr. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt használok első estére :D szóval ha felmegy, akkor oké.
2014. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azt használhatod,ami felmegy, és nem érzed :)
2014. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felmegy, akkor nyugodtan használhatod. Esetleg vegyél kisebb csomagot, hátha mégse sikerül felhelyezni. am. ha egy tampontól szakad át a szűzhártyád, attól még szűznek számítasz :)
2014. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. ápr. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!