Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú-hosszú vérzések, járt...

Puliszkas kérdése:

Hosszú-hosszú vérzések, járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Kb.2 éve állandó problémák vannak a ciklusommal.13-18 napos,darabos vérzéseim voltak,elég erős görcsökkel,és nagyon gyakran gombásodom,bár kerülöm az antibiotikumot és bármit ami kiválthatja.Hat hónapja

4-6 hetente nőgyógyászhoz járok,de a dolgok nem oldódnak,sőt egyre cifrábbak.Az első diagnózis endometriózis,petefészek ciszta és polip a méh hátsó falán,ezek okozzák a problémát.

Rá két hónapra,mivel közben fejlődött,kioperálták a polipot,a cisztára fogamzásgátlót kaptam.Míg eljutottam az első adag szedéséhez,már volt olyan,hogy 42 napig véreztem egyfolytában.Harmadik hónapja szedem a gyógyszert,most kb. 5 napig marad abba a vérzésem,aztán újrakezdődik,és ez így megy a következő levél elkezdéséig.Újabb 4-5 nap szünet és aztán jön a vérzés. Utolsó vizsgálat szerint a ciszta eltűnt,tehát "tiszta vagyok",de a vérzések maradtak.Időnként szédülök,fázós lettem és álmos.Nem pánikolok,de szeretném tudni,voltak-e már másnak hasonló problémái és hogyan oldódtak meg?


2014. ápr. 11. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!