Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13,5 éves,50 kilós lánynak...

MrMrs kérdése:

13,5 éves,50 kilós lánynak nagyon kicsi a 75B-s mell? Írnátok mell alatti és mell körfogatot?

Figyelt kérdés
Sok korombelinek 80B-s melle van,szerintem az enyém nagyon kicsi :( 13-14 évesek! Nektek mekkora van? És ha egész nap melltartóba vagyok és csak este van szabadon tényleg megáll a növésben? Én úgy látom hogy régóta nem is nő...
2014. ápr. 11. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akinek 80B-s melle van, annak is akkora, mint neked, csak hogy tudd. A mellméret nagyságát melltartónál a betű határozza meg és nem a szám!

A B kosaras méret teljesen normális, nem számít nagyon kicsinek. A nagyon kicsi az, aki A kosaras melltartót hord.

Ennyi idősen, ilyen méretekkel nekem is ekkora melltartó kellett. Most már felnőttként 80C-s melltartót hordok. Szóval nőhet még, ne aggódj!

A melltartóhordásnak pedig semmi köze nincs a mellmérethez. Csak ha hordasz, akkor nem fognak megereszkedni, mint annak, aki nem hord. Illetve majd jó néhány év múlva azért meg fog valamennyire, de nem annyira, mint aki egyáltalán nem hord.

2014. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A B a kosárméret, az előtti lévő szám annyit jelent, hogy a mellbőséged és az alatti lévő rész különbsége. Annak kb. semmi köze a mérethez.

Dehogy áll meg a növésben.

2014. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nekem felnőttként B-s mellem van, és szerintem pont jó. Sose akarnék nagyobb melleket.
2014. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, én nem rég szültem, csumára tele van tejjel a mellem, akkor kell a 75 C-s. Ha nem vagyok várandós / szoptatok, akkor én is 75B-st hordok. :-)


Különben meg a fiúk felének a kis mellű nők tetszenek, de a Tiéd nem kicsi!

Az én férjem pl. azt mondta, hogy kimondottan nem tetszik neki, ha egy nőnek nagy melle van. Azt mondja "2 mell az egész nő" ennél egy nő több.

Annak a fiúnak, aki igazán szeret majd, nem a melled mérete fog számítani, hidd el. Úgy fogad majd el, ahogy vagy, és a Te melled lesz a világon a legszebb a számára. :-)

2014. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az teljesen jó méret, az enyém is ekkora. Nekem se kéne nagyobb. Persze ennyi idősen még én is vágytam néha nagyobbra, de ma már nem.

Akinek 80-as körfogat mellett van B-s melle, annak arányaiban még kisebb is, mint a tiéd.

2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13 éves KISLÁNYKÉNT mekkora melleket vársz mégis, 80C?? Ne más mellét nézegesd és hasonlítgasd magad, a világ legnagyobb baromsága. Minden ember más és más, egyiknak kis melle van, másnak hatalmas, valaki okos, valaki hülye, valakinek zenei tehetsége van, mások matekzsenik. Ennyi. Jobb, ha már most rászoksz, hogy a magad dolgával törődsz és nem a másokéval. 18 éves korodig meg bőven fogsz fejlődni minden téren, ha más nem, akkor a fogamzásgátlótól, ha majd szedsz esetleg, úgyis nő meg szülés után.
2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na, mondjuk nem biztos, hogy olyan sokat fog még nőni a melle...

Ha már elég érett lány, mondjuk menstruál egy ideje, akkor már olyan sokat nemigen fog. Jobb, ha minél előbb hozzászokik a gondolathoz, hogy akkor ő kisebb mellű marad.

Ami normális! A legtöbb nőnek, ha nem lenne rajta súlyfelesleg kis melle lenne.

Nálunk is az osztályban csak azoknak a lányoknak nőtt a melle 14-15 éves kora után is, akinek a hátsója, combja, hasa is nagyobb lett. De az meg milyen már.

Szóval aki szép vékony marad, annak nemigen nő a melle 14-15 éves kora után. Nekem sem nőtt semmit 14 után, pedig nem kezdtem korán menstruálni, csak 12,5 évesen.

2014. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért mert másnak nem nőtt menstruáció után, nem jelenti azt, hogy neki se fog.

Nekem sokáig kb. semmi mellem nem volt, aztán 17-18 évesen meg beindult :D

2014. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Rendben, de te inkább kivételnek számítasz ezzel. Az általános nem ez. Az a fajta növekedés, ami pedig a fölös kilókkal jár, nem igazi növekedés.

Egy vékony nőnek, ami az egészséges; a legritkább esetben vagy nagy melle, általában kicsi van nekik.

2014. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem híztam, tehát nem attól nőtt. És hidd el sok lánynak 17-18 évesen is nő. A mell kb. 20 éves korig nőhet mindenféle hízás nélkül.
2014. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!