Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell megjönnie a menstru...

Mikor kell megjönnie a menstruációmnak? SOS

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátló szedését ez lesz a második menstruációm azóta.Már 31 napban vagyok.Mikor kéne megjönnie,vagy meg fog egyáltalán jönni. (Terhes nem lehetek gumival védekeztünk)

2014. ápr. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet meg sem jön.

Nem mindenkinek áll helyre rögtön a ciklusa és indulnak be a természetes folyamatok a gyógyszer abbahagyása után. Biztos ami biztos alapon azért csinálj tesztet.

De ha a következő hónapban sem jön meg, akkor menj el orvoshoz, mert valószínűleg mesterségesen kell hogy meghozzák a vérzésedet.

Nekem egyből beindult minden, rendben volt a ciklusom, de nem mindenkinél van ez így.

2014. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan,aki csak hónapokkal a tabletta elhagyása után kezd el rendesen menstruálni. De azt nem lehet megmondani,hogy nálad is így van-e vagy más okozza. Valószínűleg igen,de ez a valószínűleg kevés. Az óvszer nem a legbiztosabb módszer, én a helyedben csinálnék egy tesztet,ha az negatív,akkor megvárnám még a következő menzesz idejét és ha akkor sem jön meg elmennék orvoshoz.
2014. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az óvszer nem a legbiztosabb módszer"

És már miért ne lenne az?

Az egyik legbiztonságosabb módszer. Csak ha valaki nem használja végig az aktus alatt vagy hülye a használatához, akkor szokott kiszakadni. Egyébként iszonyatosan ritka, hogy kiszakad. Hosszú éveken keresztül használtam és használok jelenleg is óvszert, de még soha egyetlen egy sem szakadt ki, vagyis nem lettem mellette terhes. Pedig több száz aktusról beszélek.

2014. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a kiszakadás okozhat gondot! Ha nem használják az első pillanattól,akkor az előváladék miatt is teherbe lehet esni. De gondolom ezt te is tudod.
2014. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mert nem csak a kiszakadás okozhat gondot! Ha nem használják az első pillanattól,akkor az előváladék miatt is teherbe lehet esni. De gondolom ezt te is tudod."

És mi köze van az óvszer biztonságosságához annak, hogy valaki nem használja az aktus elejétől fogva? Attól nem az óvszer lesz kevésbé biztonságos, csak a használója lesz felelőtlen! Nem mindegy!

2014. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! csináltam tesztet és negatív! Hát akkor várok hátha.
2014. ápr. 16. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!