Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok először sárgás, most már...

Sok először sárgás, most már barnás folyás és néha enyhén viszkető érzés a hüvelyben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nekem alapból is van folyásom de nem sok és fehéres ami tudtommal nem probléma.. (?) Bár erről is érdeklődnék, hogy ez miért van? És csak egyeseknek van? Megszűnik-e..stb..

Ez a valami pedig pár napja kezdődött, először csak sárgás színű lett aztán tegnapi szeretkezés óta pedig már barnás... Sokkal több jön-jött, főleg szeretkezés alatt és után, szaga szerintem nincs, én nem érzem, hogy kellemetlen lenne de elég zavaró. A viszketést is kb csak pisilés közben érzem.. egyébként nem fáj meg semmi. Illetve szeretkezés közben éreztem, hogy kicsit furcsa, nem fájt, talán még kellemetlennek se írhatnám de olyan más volt. És azóta vagyis tegnap óta barátomnak is a makkján piros pöttyök lettek. Úgyhogy valami fertőzésre gyanakszom. De fogalmam sincs mi lehet ez... Valakinek valami tipp? Vagy valakinek volt hasonló? Nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni... Egyrészt mert most már barátom miatt is aggódom, meg számomra is kicsit ijesztő, nem volt még ilyen. És dokihoz sem tudok most menni, mert most fog megjönni sajnos.. Miféle baktériumtól lehet? Vagy gomba? Vagy az lehet h piszkos kéztől? Esetleg valami krém belement és attól? Köszi előre is, ha valaki tud segíteni!


2014. ápr. 11. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán elkéne menni orvoshoz...
2014. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kéne menni orvoshoz, mi innen nem fogjuk tudni megmondani. A tünetek alapján nem gomba, legalábbis nem egyezik a tipikus tünetekkel. Baktériumos vagy vegyes inkább. Ahhoz, hogy megkapj egy ilyet, nem kell még piszkos kéz se, hiszen 1cm-re a hüvelyedtől ott van a saját végbeled, ne hidd, hogy teljesen tiszta az a tájék... A hüvelyed jó baktériumai védenek a fertőzéstől, de ha egy kicsit is megbillen ez a védekezés, akár ok nélkül, vagy pl. a sperma lúgos kémhatása miatt, akkor máris benyelted. Ez van, minden nő 100x életében átesik ilyenen. NE HALOGASD a kikezeltetését a vérzés után, ne próbálkozz otthoni módszerekkel, orvos!
2014. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot-tippet is. És igen mindenképp dokihoz akarok menni, én sem szeretném, hogy elfajuljon. Csak most pont így alakult :/
2014. ápr. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!