Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi menstruációban a...

Mennyi menstruációban a normális (idő) vérzés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

-3-4 hónapja jött meg először. -

Múlthét vasárnap megjött szombat van és még mindig. Van amikor éjszaka egyeltalán semmi aztán nappal megint stb. Egyik nap elmúlásnak látszik kövi nap megint vérzek.

most (szombat) még mindig egy nagyon picit.

12-13-14 évesen ez normális hét nap?

És mi jele lesz hogy elmúlik?



2014. ápr. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan jele lezs, hogy elmúlik, hogy nem vérzel... Mi lenne mégis?

7 nap bőven normális, a végén az enyhén barnás vérzéssel.

De azt áruld már el, nins a mai kislányoknak anyja vagy nőrokona, aki felvilágosítaná őket?

2014. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. de bunkó vagy, biztos cikinek érzi az anyjával erről beszélgetni. Nem mindenki úgy nő fel, hogy a szülei nyitottak.

Kérdező: Az első pár évben lehet, hogy össze-vissza fog megjönni, nálam is ez volt. Én 15 évesen kezdtem el menstruálni és majd 20 éves koromig össze-vissza jött meg. A fogamzásgátló tabletta állította be, s majd amikor kábé 5 év múlva abbahagytam, akkor maradt is rendezett.

A hossza az én tapasztalataimból kiindulva kicsit túl sok, de mások vagyunk. Nekem először 4 napig tartott, aztán lassan 5 nap lett belőle. Aztán egy vetélés után lett 7 nap belőle-hormonháztartás felborult- és akkor tudtam, hogy 7 nap már nem normális. Viszont az nálam is úgy volt, ahogy nálad-egész vetélésig-, hogy este semmi, aztán reggeltől megint. Szóval az normális. Még lehet, nem is fájsz, én 1-2 év után kezdtem el fájni.

Ha nem is beszélgettetek erről anyukáddal, azért próbálj meg vele mégis leülni. Tudom, nehéz ilyen dolgokról beszélni a te korodban, mert cikinek tartod, de hidd el, saját anyukád előtt, nem az. Válassz egy olyan időpontot, mikor senki nem zavarhat benneteket, vagy egyszerűen mond meg neki, hogy kettesben szeretnél beszélni vele a szobádban.

2014. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem ciki, szoktunk róla beszélni tudja stb. Beszélni is szoktunk ilyenekről de most úgy alakult ide volt kedvem ki írni. 1. Tényleg bunkó vagy,minek jársz erre az oldalra? Bárki kérdez valamit mondod orvostól,szakértőtől kérdezze?. 2. Köszönöm ezt a választ. Kedves vagy.:) és az is lehetségeshogy 3-4 hónap után beáll? Mert 2 hónapja ugyan akkor jön meg.:D
2014. ápr. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!