Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az ha 3 hónapja...

Mit jelent az ha 3 hónapja nem menstruálok de terhes nem vagyok nincs hormonzavarom és cisztám sincs viszont az utóbbi két hétben pecsételő vérzésem van ( világos rózsaszín )?

Figyelt kérdés
Orvosnál már voltam 17 éves vagyok és 7 éve menstruálok
2014. ápr. 13. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hány kg vagy?
2014. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
87
2014. ápr. 13. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Már feltetted ezt a kérdést néhány napja. Ott később kiderült,hogy a laborodban a pajzsmirigy eredményed (gondolom a TSH,bár nem válaszoltál rá,hogy melyik)magas. Nem tudom hány centi magas vagy,de ha nem 2 méter,akkor egy kicsit túlsúlyos is. Ezek pajzsmirigyalulműködésre utalnak,ami befolyásolja a nemi hormonok termelését is és bizony hormonzavar. Mint már írtam a nőgyógyász mellett,sőt még inkább endokrinológushoz kéne menned. Oda csak háziorvosi beutalóval lehet.
2014. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem írtam még de azért Köszi és a vérvételemen nincs feltüntetve a THS szint és ez mit takar??
2014. ápr. 14. 07:41
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha 3 hónapja nem menstruálok de nem várok babát mennyi ideig termelődik még a petesejt?

17 éves vagyok 7 éve menstruálok hormonzavarom és cisztám nincs" Bocs, akkor ezek szerint ez nem te voltál?!

2014. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én írtam hanem nővrem írt de én nem tudtam róla
2014. ápr. 15. 06:31
 7/9 anonim ***** válasza:
OK,semmi gond. De ott a kommenteknél le van írva,hogy a pajzsmirigy értéked magasabb. Ez okozhatja a vérzési rendellenességet.
2014. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam mivel tegnap mondta el nekem is hogy írt ode
2014. ápr. 15. 08:22
 9/9 anonim válasza:
Mindenkepp a pajzsmirigy hormont TSH kene megnezetni a verbol.Lehet valoban tulmukodes all fenn,kezelheto,de minel hamarabb ki kene deriteni.
2014. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!