Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 napja késik a menstruációm,...

13 napja késik a menstruációm, de ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok,16 éves.A barátommal pettingeltünk,de nem volt behatolás viszont fél percig kb a péniszét dörzsölte az én nemiszervemhez,de inkább a szeméremdombomhoz,nem a hüvely bemenetelhez.Nem ment el csak majd később,és akkor előváladék sem volt.Lhetséges igy a terhesség?Ugye nem?A melleim pár napja nagyon fájnak.

2014. ápr. 14. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha szűz vagy, és nem volt benned akkor nem nem lehetsz terhes.. Túl aggódód..
2014. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
akkor hamarosan megjön. ha stresszelsz, az is okozhatja a késést. nyugi!
2014. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
tegnap is megkérdezted már... nem vagy terhes.
2014. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ennyire az agyatokra megyek ezzel,de nagyon megvagyok ijedve..Pedig tudom,hogy az esély kb 1% ,mégis nagyon félek.Mert az épp elég..Mégegyszer bocsi.
2014. ápr. 14. 12:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen-igen kicsi rá az esély, de NEM kizárható a terhesség. Az előváladékban is vannak spermiumok. Ne csináljatok többet ilyen baromságot, védekezés nélkül a meztelen péniszével ne érjen a nemi szervedhez!

Tessék elmenni és venni egy tesztet, attól majd megnyugszol (vagy - ha ne adj isten bejönne az a nagyon kis esély - legalább megtudod, hogy mi a helyzet).

2014. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De nem került előváladék sem a hüvelyem közelébe.Ez az eset után kb fél órára ment el,de akkor már volt rajtnk ruha.
2014. ápr. 14. 13:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Előváladék gyakorlatilag a férfi merevedésének elejétől távozik, max nem vettétek észre. Az, hogy elélvez, az nem az előváladék.
2014. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem. De még ha behatolás lett volna,akkor is elég valószinütlen lenne a terhesség csak előváladéktól.Igy meg mégkisebb. Nem?
2014. ápr. 14. 13:33
 9/19 anonim ***** válasza:
A menstruációd egyébként rendszeres?
2014. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Általában késik pár napot,de ennyit nem szokott.Lehet,hogz most hatással van rá,hogy nagyon stresszelek és hónap elején egy betegség ágyhozdöntött.Tavaly év elején pl kimaradt 2 hónapot.
2014. ápr. 14. 13:51
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!