Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani jó, megbízha...

Tudnátok ajánlani jó, megbízható, kedves! Nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés

Már az sem fontos hogy SZTK alapon dolgozzon, inkább fizetek, ha normális az orvos!


Az elvárásaim vele szembe, azok lennének, hogy:

- ha kérdezek valamit, válaszoljon, és ne csak orvosi nyelven, hanem úgy is hogy én is értsem

- ne legyen bunkó, ne szóljon be azért mert mondjuk túlsúlyos vagyok. Hisz nem ez a feladata.

- legyen legalább egy kicsit lelkiismeretes


Úgy érzem ezek nem olyan nagy elvárások. Már kivagyok az orvosoktól! 5 nőgyógyásznál voltam, de mind egytől egyig nagyon bunkó, durva volt. Legutóbb is a kacsát úgy kifeszítette, hogy azt hittem szétrepedek.


Bocsánat, kicsit hosszúra sikeredett itt a végén, csak még úgy fel vagyok dúlva, hogy miért ilyenek az orvosok?


Ha valakinek lenne jó, megbízható, lelkiismeretes orvosa, és megosztaná velem, azt nagyon megköszönném!!!


2014. ápr. 14. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Déri Antal, a Bartók Béla úton van a magánrendelője a Szent Gellért tértől nem messze. 4 éve járok hozzá (17 évesen voltam először) és mindig minden kérdésre válaszol, még ha nagyon butaság is. Bármikor fel lehet hívni ha vmi baj van (nemrég engem azért "szúrt le", mert a betegtájékoztató alapján jártam el a tabletta kihagyásánál, ahelyett, hogy azonnal hívtam volna). Vizsgálat közben mondja mit csinál, hideg lesz-e, mit állapít meg. Legutóbb rákszűréssel 8000 Ft-ot fizettem.
2014. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őt nagyon tudom ajánlani, nagyon kedves, minden kérdésedre válaszol és tényleg törődik a betegeivel!


Ezen a klinikán viszont nagyívben kerüld Tahy Andrást, na ő egy tipikus sztk-s orvos, aki kikéri magának ha egynél több kérdést tesz fel neki a beteg. (15.000 Ft/negyedóráért teszem hozzá...)

2014. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Csak csendben merem hozzátenni, hogy egy lelkiismeretes orvosnak az a dolga, hogy szóljon, ha valami bajt lát, így teljesen érthető ha szóváteszi, hogy dagadt vagy.(mert ez egészségtelen)
2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
G1 intézet Óbuda, Kubicsek Tamás. Mindhárom elvárásodnak maximálisan megfelel.
2014. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Dr. Erdélyi Zsolt. Az Örs vezér terén rendel, nagyon cuki! Tesóm 6 hónapos terhes, amit egy ultrahang során az alábbi módon diagnosztizált dudorászva és kuncogva: Na lássuk azt a poca...HOPP, DE HISZEN ITT EGY BABA!...Nem, az csak egy folt..NEM, EGY BABA!

Bolond, de elismert, csak ajánlani tudom. Bármilyen kínos kérdéssel bizalommal fordulhatsz hozzá, mindenre válaszol.

[link]

2014. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Dr. Erdélyi Zsoltnál mennyibe kerül egy vizsgálat?

2014. ápr. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!