Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Három éve menstru...

Ez normális? Három éve menstruálok, és még mindig rendezetlen,1 hetet vagy többet szokott késni. Most már három hete késik. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Hát a rendszertelen havibaj nem jó

Nekem volt egy barátnőm volt hogy hónapokig nem volt neki utána volt de csak 2-3 napig de volt hogy egy hónapban kétszer jött neki,orvoshoz fordult ahol bogyót irtak neki és helyreállitotta a haviját,neked is ezt kéne tenned szerintem.

2014. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte az összes barátnőmnek úgy van, hogy hol megjön, hol nem, pedig már eléggé benne vagyunk a húszas éveinkben. Néha már én érzem magam abnormálisnak azzal, hogy nekem minden hónapban ugyanakkor van, úgyhogy igazából nemtudom mi a normális. :/
2014. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig minimum 1 hetet késik, akkor nem késik, hanem nem 28 napos a ciklusod.
2014. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
óóóóóóóóóó nyugi, nekem 22 évesen is késik egy heteket van, hogy többet is
2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem állítja be a menstruciót, hanem leállítja!!!

Amellett megvonásos vérzés van, az nem menstruáció.

2014. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, mert 17 alatt még fel se merül, hogy probléma legyen ha késik, vagy "siet".
2014. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem normális így.
2014. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2014. ápr. 15. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor pláne normális!
2014. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!