Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak hogy tamponra szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem szeretem a betétet, és már sok mindenkitől hallottam ,hogy a tampon sokkal jobb. csak hogy én sose voltam olyan aki mindent elmond az anyjának de ezt elszeretném ,ahogy azt is elmondtam nagy nehezen amikor elsőnek megjött. és félek a felhelyezéstől is. tudom sokan mondták hogy "nem harap, nem fáj stb.." de akkor is :S
2009. dec. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam mint te!Anyukám vette észre amikor elkezdtem menstruálni.

DE EZ NEM SZÉGYEN!csak mondd neki, hogy az összes osztálytársad tampont hord, és az nem zavarja őket, nem csúszik el, nem kényelmetlen, és NEM FELTŰNŐ.

remélem, segítettem.

15/l

2009. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kényelmesebb,csak kicsit jobban is kell vigyázni a tamponnal mint a betéttel.szóval azért csak elővigyázatosan vele...
2009. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pl. még mindig nem mondtam el neki, hogy megjött, pedig már 5 hónapja elkezdődött. De nem szóltam semmi, én betétet használok. Nekem az is jó most.
2009. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kényelmesebbnek, tisztábbnak tűnik, de nem egészséges.

a méhnyálkahártya olyan anyagokat bomlasz ki belőle, ami eldugíthatja a petevezetékeket. ezért van az, hogy nagyon sokan laporoszkópiás műtétre mennek, mert nem jön össze a baba.szerintem simán mond meg, a te tested.

2009. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj minek mondasz ilyeneket? (az előttem lévő válaszolónak) Rengeteg nő használja a tampont és szerintem

nagyon nagyon kicsi az esély arra hogy ez alakuljon ki.

Gondokozz hogy mit irsz egy kezdőnek!


Szerintem csak mond meg anyudnak, nagyon kényelmes és ne hagyd fenn 3-4 óránál tovább.

2009. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!