Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most menjek el orvoshoz? Megint?

Most menjek el orvoshoz? Megint?

Figyelt kérdés

3 hete kb gombát állapított meg az orvos, canesten kombit írt fel. A tünetek elmúltak, kivéve, hogy a váladékom még mindig nem volt szagmentes. Felírt még lactofeelt is, azt mondta, hogy ezt majd akkor használjam, ha vége a menzeszemnek. Egy tubust azért elhasználtam, utána nem is volt semmilyen szag. Most a menzesz után vagyok 4 nappal és megint éreztem, hogy van némi szaga, úgyhogy tegnap megint elhasználtam egy tubust, de ma is van szaga...


Nem tudom megállapítani, hogy büdös-e vagy csak átlagos...én nem érzem finomnak mindenesetre. Más tünetem nincs, viszont ez a hülye lactofeel kimarta a kisajkaimat :/


Menjek orvoshoz, hogy vegyen kenetet?


2014. ápr. 19. 11:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs, lehet, hogy régen is ilyen szaga volt csak nem szagolgattam, viszont kínosnak érzem eléggé.
2014. ápr. 19. 11:57
 2/11 anonim ***** válasza:

Végig kell csinálni a kúrát. Mensi után folytatni kellett volna, hát most folytasd!

Egyébként tablettát nem kaptál, amit be kell venni? Gombát csak belső kezeléssel lehet elmulasztani teljesen.

És van partnered?

2014. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan orvoshoz, maximum nyugodt lehetsz, ha nincs már semmi :)
2014. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, hogy a gombát, csak belső kezeléssel lehet elpusztítani. Kevered a candidával. Nem minden gomba olyan, hogy csak a ditéa és a gyógyszer segít.


De nagyon kimarta a külső nemiszervemet ez a gél és most elég érzékeny :/ hétfőn meg találkozok a barátommal, utána meg elutazok, nem akarom lemondani.

2014. ápr. 19. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Van úgy, hogy az elsőre felírt kúra nem múlasztja el a dolgokat teljesen, különösen ha vegyes fertőzés volt vagy azóta felülfertőződtél. A lactofeel engem is rettenetesen mart, nem is bírtam.
2014. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, én 8 (!!!) hónapig nem gyógyultam ki a gombából, 4x váltottam orvost, a negyedik (!!!) mondta meg, hogy azért nem tudtak kikezelni, mert csak külsőleg kezeltek, és az nem elég.

Ha van partnered, akkor visszafertőzött. A partnereket EGYÜTT kell kezelni, mert mindkettő fertőzött, ha az egyik az. Amíg pedig nincs negatív leletetek, addig nem szabad érintkezni.

2014. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként belső kezelésnek az is jó, ha szedsz probiotikumot.
2014. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gumit használunk, úgyhogy nem adhatta vissza. De mondom, semmi más tünet nincsen. Nem vörös, nem ég, nem viszket és a szex sem fáj (régebben is volt bajom nem egyszer és akkor szar volt a szex) ...csak hát nem jó az illata /:
2014. ápr. 19. 12:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha kenetet vesz (SZTK-ban) akkor ott rögtön megvizsgálja, vagy majd napok múlva kell visszamennem a leletért?
2014. ápr. 19. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem 1 hétre előre adtak időpontot, 2 hét volt a tenyésztés, és még 1 hétre előre adtak időpontot utána, tehát egy hónap minimum, mire van egy leleted :S.

De hogyhogy nem tudod? Eddig is volt diagnózisod, mielőtt felírták ezt a kúrát, nem? Vagy vaktában írták?...:S:S


Úgyhogy én tartok itthon PH-tesztet (lakmuszpapír), avval nézem, vagy kenetdiagnosztikát csinálok magánrendelésen, az 1-3 napon belül megvan.

2014. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!