Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Talán valami...

Mi lehet ez? Talán valami másmilyen fertőzésem van? Ha netalán óvszerallergia akkor hogyan tudunk védekezni ezután?

Figyelt kérdés
Már több mint két hete időnként viszket a hüvelyem,talán sűrűbb is a folyásom.először azt hittem hogy hüvelygombám van.elkezdtem canestent használni,tejsavval mosakodni ott lent. de rájöttem hogy ez nem túl valószínű a hüvelygomba mert mindig csak szex után szokott viszketni aztán elmúlik (hetente egyszer vagyunk együtt a barátommal)óvszert használunk és itt kezdtem el gyanakodni az óvszerallergiára.amikor rögtön lezuhanyoztunk szex után akkor fura módon nem éreztem ezt a viszketést..amikor több idő eltelt akkor pedig igen.de az is feltűnt hogy amióta a viszketést tapasztalom azt is érzem hogy kissé fájdalmas a behatolás.szóval fogalmamsincsen hogy mi bajom lehet..
2014. ápr. 20. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát első körben azért nem ártana nőgyógyászhoz menni, simán lehet fertőzés is.

Ha az óvszer anyagára vagy allergiás, akkor lehet venni latexmentes óvszert. Ha a síkosítóra, akkor más márkájú óvszert kell kipróbálni.

Ha egyik sem válik be, akkor meg más módszert keresni (tabletta, gyűrű, spirál, pesszárium, spermicid stb..)

2014. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fáj a behatolás akkor biztosan fertőzés
2014. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!