Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma egy óriási barna foltot...

Ma egy óriási barna foltot láttam a bugyimon. Anya azt mondta menstruálok. Tegyek betétet! A többi lent,?

Figyelt kérdés
Ez reggel történt. Elmentem fürdeni. De a zuhany alatt is csöpögött belőlem az a barna cucc. és mostanig (délután 6-ig) végig erősen folyt. Kicseréltem a betétet 30 percenként és úgy is átáztam. mostanra pedig vörös . Mit tegyek hogy ne legyen ilyen erős?

#Mesntruáciő
2014. ápr. 21. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak 10 leszek
2014. ápr. 21. 18:17
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit, ilyen a menzesz...amúgy mekkora betétet használsz?
2014. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van nagyobb betét, használj azt, ha nagyobb biztonságban akarod magad érezni, akkor vegyél fel még egy bugyit (csak magában vagy abban is tehetsz betétet). Ha túl kicsi a bugyid, abban nem fog rendesen elférni a betét, ezekre a napokra keress "mamabugyit", a lényeg hogy a lába közt megfelelően széles legyen. És amit elég elszántságot érzel magadban kísérletezz a tamponnal, az általában megoldja az összes problémát csak kell egy kis rutin a használatához.
2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Always ultra nightot...a tamponnal elsőre sikerült minden..tehát elsőre felbőrtam helyezni és most is az van bent..kényelmes..de melle még betét kell?
2014. ápr. 21. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mellé betét. Viszont lehet, hogy akkor érdemes inkább betétet használnod, ha a tampon nem bírja. Abból azért vannak nagyon nagy kapacitásúak, a tamponból pedig te csak kicsit használhatsz, de még a legnagyobb se bír annyit, mint egy jó betét.
2014. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tampon mellé nem kell betét, de lehet. Az előző válaszolóval nem feltétlenül értek egyet a tampon vs betét kérdésben (legalábbis nekem a betétek oldalt előbb adták meg magukat minthogy teljesen megteltek volna). Ha a tampon mellett ki is folyik valami akkor a betét felfogja (nyilván ha ez előfordul az emberrel akkor használ betétet), míg a betét ha netán elcsúszik és onnan folyik ki valami, az már régen rossz. Arról nem is beszélve hogy ha a teljesen megtelt betéttel bélelt bugyit húzkodja az ember fel-le akkor tuti az egész combja olyan lesz, a teljes alfele meg amúgy is tiszta vér, tampon mellett meg azért aránylag kulturáltak maradnak az állapotok.
2014. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak szerintem fura, hogy még 10 éves sincs, ilyen erősen vérzik és tampont használ. Anyukád mit mondott a tamponra, mert szeribtem azért 9évesnek nem való...
2014. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon furcsa hogy az always ultra night 30 percenkenti csere mellett atazott.. Bar attol fugg hogy. Lehet hogy csak elcsuszott es mellette kifolyt...

Tudom hogy a tampon kenyelmesebb meg minden, de 10 evesen en sem ajanlanam a lanyomnak hogy hasznalja.

2014. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm azt mesélte hogy legelőször kicsit félreértette a betét használatát, és nem a bugyijára ragasztotta hanem saját magára...
2014. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!