Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van odabent? Valakinek van...

Mi van odabent? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mosakodás közben elég érdekes dolgot találtam. Hüvelyemet mostam ki, nem is tudom, hogy fogalmazzak. Nem mostam csak ellenőrzés képpen, hogy minden rendben van-e. Hát úgy vettem észre, hogy nincs. Mutató ujjammal tisztán és kivehetően érzek valamit de csak a bal oldalon. Nehéz lenne leírnom mi ez ugyanis csak tapintani tudom, látni nem látok be, de egy ilyen gömb szerű valamit érzek. Sima a felülete és nem tudom mennyire normális, hogy az ott van, ráadásul csak az egyik oldalon. Nyugtassatok meg, hogy nektek is ott van. 16 éves vagyok és tudom, lehetnék jobban tisztában a testemmel, dehát eddig nem vettem észre, hogy ott van. Mi lehet az?

2014. ápr. 22. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
elöszöris ne mosd ki a hüvelyedet mert nem tesz jót. A hüvely öntisztuló azzal ha kimosod, kimosod belöle a jótékony baktériumokat és akkor könnyen elszaporodnak a kártevő baktériumok. pl gomba.... A vizzel felborul a hüvely PH és máris jön a fertözés... Amit észre vettél valószinüleg teljesen normális, könnyen lehet hogy a G pontodat találtad meg, de a hüvely izomzata sem sima felületű.
2014. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

G-pont??? Jesszus.

MENJ ORVOSHOZ! Ha eddig nem volt ott, akkor az nem oda való.

Ja, és tényleg ártalmas a hüvely mosása, ahogyan az első leírta. (A G-ponton röhögök most is...)

2014. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Belül a hüvely fala nem síma, redőzött, lehet azt érzed, de orvoshoz kell menni, mert lehet ciszta is, vagy bármi más, menj el nőgyógyászhoz.
2014. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kértem is időpontot. Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 22. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű a méhszájat érezted. Mindenkinek van.
2014. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Méhszáj középen, hüvely végén van, nem az egyik oldalon.
2014. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van középen.
2014. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!