Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5. Hónapja nincs menstruációm!...

5. Hónapja nincs menstruációm! Normális? Eddig is nagyon szorványosan volt, de a legtöbb ígyis három hónap volt ami kimarad.

Figyelt kérdés
Anya szerint ez még normális (kb 1 éve menstruálok). Nincsen semmi fájdalmam, és most tök olyan mint menzesz előtt, mások szerint örüljek neki nem kell foglalkoznom vele.. de mitcsináljak? Mi van ha 6. Hónapra se jön meg? Gyermek nőgyógyász? Másnak is volt így az "elején"? Akk normális vagy nem? Köszönöm előre is... 15/L

2014. ápr. 23. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Én ugy tudom h havonta szokott lenni,és befolyásolhatja az időjárás,holdjárás stb...Én annyit tok javasolni h várj egy kicsit.De ha volt vmi szexuális kapcsolatod akk lehet h terhes vagy,mert akkor is ki szokott maradni,de szntem kissebb a valószínűsége 18/f
2014. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos h nem vagyok terhes :) köszönöm válaszod...
2014. ápr. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!