Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen kell/ajánlott...

Hány évesen kell/ajánlott először nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Amikor elkezdesz szexuális életet élni.
2014. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Mielött elkezdesz szexelni! Fontos megbeszèlni a megfelelö vèdekezès módot a szàmodra! Ha kèrdèseid vannak az orvoshoz szexxel stb kapcsolatban itt megteheted. Nem könnyü ilyesmit a szülökkel megbeszèlni sokszor....
2014. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én is ezt olvastam az újságokban, nagy bizalommal bemegyek

és mi várt? egy naaaagy kioktatás a dokitól, hogy ilyen korban nem kellene, hanem inkább moziba járni, etc, nem szexelni

2014. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
25 vagyok, de még nem voltam és ahogy a nőgyógyász kínálatot elnézem, nem is leszek. Max, ha teherbe esek.
2014. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na utolsó akkor nem vagyok egyedül.

Lehet nem jó kategóriába írtam,csak ma egy kérdés elgondolkoztatott.

2014. ápr. 24. 18:28
 6/20 anonim ***** válasza:
16 évesen voltam először, fogamzásgátlóért mentem. Senki nem oktatott ki. Normálisak voltak. Mióta megtaláltam a mostani dokimat, rendszeresen eljárok hozzá. De legalább évente. Ő kísérte a terhességemet, megbízom benne. Pedig amúgy háziorvoshoz is csak akkor megyek, ha a halálomon vagyok. Kb. 10 éve nem is jártam nála.
2014. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
18%
Én akkor tervezek, ha gyereket akarok. Több, mint egy éve élek nemi életet, de nem akarok elmenni, mert nekem ez túl bizarr, hogy egy idegen bennem turkál. Régen is megvoltak az emberek nőgyógyász nélkül :) Oké, ha tablettázni szeretnék is elmegyek majd szerintem.
2014. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen voltam először (most is annyi vagyok). Egy idősebb férfi nőgyógyászt választottam. Kicsit tartottam a dologtól,de nagyon rendes volt. Nem mondom,hogy nem volt kellemetlen,de nagyon aranyos volt. Próbált ilyen tök hétköznapi témákról beszélni velem miközben vizsgált,hogy ne legyek annyira zavarban.

Semmilyen kioktatást nem kaptam tőle,sőt inkább megdicsért,hogy nagyon helyes,hogy elmegyek hozzá,mert fontos,hogy megnézzük minden rendben van-e. Szóval amennyire lehet nekem jó tapasztalatom van vele,de azért nem a nőgyógyászhoz járás lesz a kedvenc hobbim,bár kinek az?:)

2014. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem jó taktika kivárni a nőgyógyászhoz menéssel a teherbeesést. Évente érdemes elmenni rákszűrésre, akár tervezel gyereket, vagy épp terhes vagy, akár nem. Nyilván senki se rajong a dologért, én se szerettem soha, de az életed múlhat azon, hogy "nem szeretnéd, ha valaki nyúlkálna benned". Bemész, összeszorítod a fogad, de kibírod, és ha bármi baj van, még időben megtalálják és nagy eséllyel kikezelik rendesen. Öt percet szerintem megér.
2014. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Eszem ágában sincs rákszűrésre menni. Még fiatal vagyok az ilyen betegségekhez. Különben sincs egy normális orvos a környéken.
2014. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!