Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok és már megjött, de...

14 vagyok és már megjött, de még mindig van fehérfolyásom, mikor múlik ez el vagy hogy történik ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Fehérfolyásod lesz még nagyon sokáig, egészen klimaxig.

Az lenne baj, ha egyáltalán nem volna.

Ugyanis ebben a fehérfolyásban vannak a jótékony hüvelybaktériumok, amik védik a hüvelyt a fertőzésektől.

Minden nőnek van fehérfolyása, addig nincs gond, amíg nem indokolatlanul lesz egyik napról a másikra nagy mennyiségű, bűzös szagú, más színű, égő, viszkető érzéssel párosulva, viszketéssel, mert az fertőzésre utal.

De alapból a fehérfolyás teljesen természetes dolog.

2014. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás teljesen normális dolog, minden nőnek van, a szerencsésebbeknek alig, de van aki nem is tud létezni tisztasági nélkül.
2014. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem is elég sok van, és nagyon zavaró dolog.. de de köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 26. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
fehér folyás a hüvely tisztulását szolgálja,és nagyon sokáig fog tartani,akár 55 éves korodig,használj tisztasági betétet.
2014. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!