Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 héttel hamarabb jött meg....

1 héttel hamarabb jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sose jött meg pontosan, de mindig meg volt 2 menstruációm között a 21-30 napos különbség. Viszont most csak 16 nap telt el. Februárban és márciusban ugyanazon a napon jött meg, most pedig kb 1 héttel korábban. Ami még furcsa volt, hogy előtte a hasam úgy fájt csak, amiből a jövő hétre tudtam tenni a menstruációm megjövetelét. Ma jött meg, de nem fájt a hasam.

Nem élek még szexuális életet, párommal csak pettingelünk, ezenkívül mandulagyulladásom van és lázam, nem tudom, hogy ez befolyásol-e valamit.

19/L Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. ápr. 26. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
És még a mellem sem fájt, ami rendszeresen szokott.
2014. ápr. 26. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy egy hónapban kétszer jött meg, akkor én is nagyon beteg voltam, meg voltam fázva vagy ilyesmi. Utána rendeződött.
2014. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában csak náthás szoktam lenni, utoljára gyerekként volt mandulagyulladásom, ezért gyanakszok én is arra, hogy a betegség játszik közre. Köszönöm a válaszodat!
2014. ápr. 26. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Befolyásol,szinte biztos,hogy attól van.
2014. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális. A késés, illetve a sietés is. A mellfájdalom is.
2014. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos a betegség miatt van, de anélkül is előfordulhat ilyen néha
2014. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattatok :)

Még nem járok nőgyógyászhoz, de hétfőn szerettem volna bejelentkezni hozzá, gondoltam addig nem jön meg, így viszont kicsit csúszik a dolog.

2014. ápr. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!