Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyit késik?

Normális, hogy ennyit késik?

Figyelt kérdés
2 éve menstruálok, nagyjából beállt 24-30 napra minden hónapban, viszont most 2 alkalommal kimaradt. Nem-tudom, közrejátszik-e ebben, hogy 1-1.5 hónap alatt 57-58.5 kilóról 53-54.5 kilóra fogytam a 164 centimhez. Anyu javasolta, hogy menjek nődokihoz, de én nem szeretnék. (kor:15)

2014. ápr. 26. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ilyenkor ingadozhat. A fogyás is közrejátszhat benne, akár még a stressz is. Két kimaradás után viszont érdemes mégis felkeresni egy dokit, megvizsgál, ha nincs semmi, anyukád is megnyugszik. (Viszont utalhat ez akár hormonális problémára is, ezt kell gyorsan kizárni.)
2014. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez még a korodban, nekem pl.8 hónap maradt ki 15 évesen és az is rendben volt.

A fogyás természetesen okozhatja szintén.

2014. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17 éves korodig simán kimaradhat néhány hónap.
2014. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!