Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell nőgyógyászhoz...

Mikor kell nőgyógyászhoz fordulni?

Figyelt kérdés

Mivel gondolom nem a legkellemesebb időtöltések közé tartozik a nőgyógyászhoz menés így ha nem muszáj inkább nem. Sárgás folyásom van már vagy 3 napja de ennyi, nem ég, nem viszket, nem fáj, esetleg még a szaga kicsit kellemetlen de az sem a legvészesebb. Ennyivel muszáj nőgyógyászhoz menni vagy vehetek én is gyógyszert rá?


Lenne még egy kérdésem.

Hány évesen voltatok először nőgyógyásznál? ( Nyilván nőknek szól a kérdés ) Én 21 leszek de még nem voltam. Félek is elmenni hisz azt se tudom mi hogy működik meg hát ha nem muszáj akkor inkább nem.


2014. ápr. 27. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Èn 16 évesen voltam előszőr mert a mensim nem akart elmùlni.Utàna 20 évesen mikor fogamzâsgàtlőt irattam ki.21 évesen màr nem àrt ha elmész hozzà plàne ha oroblémàd is van.Jobb ha az ilyen dolgokat dokival kezelteted ki nem biztos hogy elég rà egy kenőcs!Ne legyen belőle nagy baj egy gyulladàs ilyesmi.
2014. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi eget rengetőre.Magànhoz menj biztos van ismerősöd aki tud ajànlani egyet.Ùgy műkszik,hogy bemész leültet elmondod a panaszod (semmit nem el hallgatni!) levetkőzől deréktòl lefelé.Ha szoknyàba médz nem annyira kellemetlen! ;) A vizsgàlat nem fàj!A ràkszűrést is csak annyibòl kellemetlen hogy a kacsàval kitàgìt egy kicsit de az sem fàj!!!Az egész tart vagy e percig!Fizetsz és eljösz.Ennyi! (első vàlaszolò voltam) :)
2014. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az orvosi protokoll szerint 23 éves kor körül illik először elmenni szűrésre, de ha nemi életet élsz, akkor annak megkezdése után kb 1 évvel.


Javaslom, hogy női orvost keress elsőre, elötte azért kevésbé szégyenlős az ember lánya és könnyebben kérdez is...

2014. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én 12 éves koromban voltam először nőgyógyásznál, és onnantól évente. Valóban nem egy eget rengető dolog, jobban beparáztattad magad miatta, mint amennyit ér az egész. A nőgyógyászati fertőzéseket jobb nem elhanyagolni, mert elég durva következményei lehetnek (akár meddőség), úgyhogy jobb lenne, ha elmennél! A leírás alapján ez leginkább bakteriális fertőzés lehet, ezt látnia kéne orvosnak, aki csinálna tenyésztést, és a megfelelő gyógyszert kapnád.
2014. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. ápr. 27. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Én vennék rá Canestent a patikában, 3-4 nap alatt elmúlik tőle.

Ha mégsem, akkor orvoshoz kellene menned, esetleg női dokit keress, mert első alkalommal azért elég izgalmas a dolog és könnyebb egy nő elött kitárulkozbod, mint egy férfi elött.


Ha szüz valaki, akkor 23 éves kor körül kellene az első szűrést megejteni.

2014. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen ez a két lábon járó Canesten-reklám. A tüneteinek semmi közük a gomba tüneteihez. Nem viszket neki, nem darabos a folyás, 99%, hogy bakteriális a fertőzés, mondd már meg, hogy mi az atyaégnek vegyen a patikában Canestent, ami gombára való?
2014. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért az biztos, hogy a Canesten nem okoz semmi károsodást, -orvosom szerint sem! - úgyhogy én is kipróbálnám, mert komoly esélye van annak, hogy megoldja problémádat.
2014. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ehhez már csak ennyit tudok hozzáfűzni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48545..

"Nők, miért vagytok ennyire igénytelenek?" topik.

2014. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4.es

Neked 12 éves korod óta kellet évente nőgyógyászhoz járnod??

Milyen betegséged volt? És elmúlt, vagy azóta is van?

2014. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!