Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg már jó-jó ideje...

Valószínűleg már jó-jó ideje aranyerem van = [ mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval én már vagy 2 éve vagy annyi nem bizos észre vettem hogy ott van egy kis csomó féle de puha meg össze tudom nyomni nem fáj amikor ülök érezni se érzem soha a székletem se volt még véres szóval semmi jel nincs ami aranyérre utalna de én nagyon félek :((( 14 éves lány vagyok :/
2014. ápr. 27. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem is csomóra hanem inkább hójagra hasonlít :/
2014. ápr. 27. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
el kéne menned dokihoz vele! Ne félj nem fog bántani! Szólj anyukádnak! Légy bátor és nyomás dokihoz vele!
2014. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez aranyér ? Eléggé félek már nagyon rég óta ott van amiatt lehet tőle valami bajom ? :(
2014. ápr. 27. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aranyérnek van valami jele, kemény székletnél bereped, vérzik, fáj, utána húzódik, be is gyulladhat, felfázáskor is.

Meg kéne orvossal nézetned, ha meg akarsz nyugodni, attól hogy nincs vele gond. (lehet az szemölcs is)

2014. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis aranyér ez! Annak egészen más és fájdalmas tünetei vannak. Szerintem ez normális valami amit ott érzel, senkinek sem sima ott.
2014. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!