Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha köztes vérzésem volt 1....

Ha köztes vérzésem volt 1. levél fogamzásgátló alatt, az azt jelenti, hogy alacsony számomra a tabletta hormontartalma?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy teherbe estek, mivel gyenge volt nekik a tabi, amit szedtek. Aztán az erősebb bevált. Meg vagyok ijedve.. Nyilván azért szedem, mert nem szeretnék még gyereket.

Pénteken kezdtem a 2. levelet, a megvonásos szünetben 3.-6. napok között volt. Szóval az rendben volt. De amióta szedem, gyakran émelygek, fáradtabb vagyok és sűrűn fáj a fejem is. Mellbimbóim is érzékenyek.

Most akkor gyenge a tabi vagy esetleg erős? Novynette-t szedek és elméletileg elég alacsony hormontartalmú.


2014. ápr. 28. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk olvasd el tájékoztatót, nem disznek adják.. Es onnan megtudsz mindent.
2014. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyat nyilván nem ír a tájékoztatón, hogy ha valaki neki alacsony hormontartalmú készítményt szed, teherbe eshet tőle. Meg ugye azt se írja, hogy ha rendszeresen is szeded a neked megfelelőt, akkor is teherbe eshetsz, még akkor is, ha nem is gyengítette semmi a tabletta hatékonyságát.

A tünetek alapján nem értem, hogy alacsonyabb vagy magasabb hormontartalmú gyógyszer kell-e, ha a köztes vérzés fennáll 3-4 hónap után is. Mert mind2 okból jelentkezhet. A tájékoztatón meg az van, hogy a gyógyszer nem megfelelő, ha vérzel középidőben hónapok múlva is.

Úgyhogy elolvastam. te meg ha nem tudsz válaszolni, akkor mehetsz máshova irkálni, ahol okosat is tudsz villogni.

2014. ápr. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!