Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már a menszesz jele?...

Ez már a menszesz jele? Szerelkezzek fel betéttel vagy még nem szükséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! már 1-2 eve szoros vagyok fent,lent. 2 éve van fehérfolyásom 1-1,5 hónapja egyszer egy picit barnás is volt.

a melleim 0,5 éve nőnek.( és 1 hete nagyon faj ha ra vekszem/erősebben hozzáérek )Ezek már a menszesz jelei.? :)


az értelmes válszokat nagyon-nagyon szépen köszönöm.! 12/L



2014. ápr. 28. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, a korod alapján pedig biztosan. Vegyél egy kisebb kiszerelésű betétet, hogy legyen készenlétben.
2014. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) de nyugi, legelső alkalommal valszeg nem fog omleni belőled, de azért jó, ha kéznél lesz :)
2014. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek mar annak a jelei. Szoval mar mindig legyen nalad cucc, hogy ne erjen varatlanul. S neked meg lehet, h rendszertelen lesz kezdetben, szoval mindig legyen nalad egy-ketto, mig be nem all. Bar nalam is van mindig egy-ket tampon, pedig rendszeres, csak sosem lehet tudni. :)
2014. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kőszönöm szépen a válaszokat! :) :)
2014. ápr. 28. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Cserebugyi is legyen nálad, meg egy zacsi amibe a másikat rakod, ha meglep valahol! ;)
2014. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Egyébként ne úgy képzeld el hogy hirtelen elönt egy csomó vér. Én tini koromban azt hittem hogy így lesz ,de aztán kiderült hogy akik ezzel ijesztgettek nekik is apró foltokkal kezdődött. Lesz időd reagálnod rá.
2014. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat. +a tanàcsokta (bugyi betet stb..)

és szerintetek hamarosan meg fogj jonni?? o_O

2014. ápr. 28. 20:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én Nagyon megszívtam az első mensim. Sose felejtem el.. Játszótéren voltunk a barátnőimmel, és egyik pillanatba Azt éreztem, hogy ömlik belőlem valami. Rohantam haza nevelőanyámhoz, sírtam Nagyon, nem tudtam hírtelen mi történik, pedig tisztában voltam a dolgokkal. :)

Nevelőanyám meg a mai napig tortával ünnepli minden évben a mensim első napját, pedig már 19 éve volt. :D

2014. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fél-1 éven belül biztosan megindul. :)
2014. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kössziii a valaszokat!! van valami fontos elojele amire oda kene figyelnek?. ( tudom hogy erdekesen hangzik de fel akarok ra keszulni hogy ne erjen varatlanul!
2014. ápr. 29. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!