Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópia esetén megnéznek...

Laparoszkópia esetén megnéznek minden női szervet, hogy jól működnek-e?

Figyelt kérdés
Ha műtik az embert, és eltávolítják a cisztát a petefészekből, olyankor megvizsgálják alaposan a másik petefészket is, méhet is (úgy értem, nyilván ezeket nem vágják, de kívülről alaposan átnézik ezeket is?), beleket is? Megnézik ilyenkor azt is, hogy átjárhatóak-e a petevezetékek? Vagy csak az aktuális problémával foglalkoznak, semmi mással?

2014. ápr. 28. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt nézik, amivel foglalkoznak, illetve az azzal közvetlenül összefüggő dolgokat, semmiképpen sem tetőtől talpig az embert.

Szóval szerintem az általad felsorolt vizsgálatokat nem végzik el.

2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laparaszkópia egyik hátránya a korlátozott látástávolság, mivel a műtéti terület igen kicsi. Csak az adott problémával foglalkoznak és az adott területtel, cserébe pár nap alatt meggyógyulsz.
2014. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag csak az adott problémával foglalkoznak.
2014. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!