Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok.12éves...

16 éves lány vagyok.12éves korom óta menstruálok. És most nem jött meg a mensesem pedig december közepe körül kellett vna. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Igaz nyár óta idegeskedek néha, anyukám egészsége miatt. Nem érzem magam idegesnek, de tudat alatt az vagyok. Késhet ezért? Súlyos az, hogy ennyi idő után kihagy? Nagyon izgulok. Remélem nem vagyok beteg. Vagy kihagyhat 1 hónapot? Eddig még késni sem késett.
2009. dec. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ez még normális. Valószínűleg az idegesség miatt van.
2009. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem az idegeskedés befolyásolhatja, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni...vagy például, szerintem az miatt is lehet, bár nem tudom, nálatok mekkora a karácsonyi készülődés, lehet, hogy a nagy pörgés vagy a szaladgálás ezért-azért miatt késik..vagy csak szimplán...azzal is megesik akinél előtte soha nem késett...ne idegeskedj feleslegesen, ha egy hónap múlva se jön meg, na majd akkor lesz értelme idegeskedni...ne aggódj (: ja, de az teljesen kizárt hogy terhes vagy, bocsi, hogy így rákérdeztem :)
2009. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
előző vagyok...?? van a terhes után :)
2009. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy ha megvoltál fázva.. attól is késhet

vagy sok citromlevet ittál:)

2009. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj,nekem volt olyan hogy 1ik hónapba kimaradt és nincs semmi bajom, nem is volt.
2009. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) megnyugodtam. Nem,nem lehetek terhes.Kizárt. Ha csak valamilyen csoda folytán nem estem teherbe. Szüzen....:)
2009. dec. 25. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos csak az idegesség.
2009. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!