Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 40 napja nem jön...

Több mint 40 napja nem jön meg, pedig nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
13,5 éves lány vagyok,a terhességet egyértelműen kizárnám,nem feküdtem le senkivel,semmilyen formában.Kb.1.5 éve van meg,eddig semmi probléma nem volt,olyan 26-29 naponként jött meg,de azért teljesen nem állt be rendszeresen.Az a helyzet,hogy iszonyatosan stresszes vagyok,konkrétan egész áprilisban gyomorgörccsel keltem,feküdtem,a felvételi miatt.Sajnos nem vettek fel,most meg a fellebbezés miatt izgulok,bár már nem annyit.Utoljára márc.26.-án jött meg,azóta semmi.A fertőzést(legalábbis a hüvelygombát)kizárnám,a folyásommal semmi baj(nem viszket,nem zöld,nem sárga,nem büdös). Lehetséges,hogy a stressz miatt kimaradt volna egy menstruációm? Egyszer már volt ilyen,hogy 42 napra jött meg,de az a legelején volt.Tanács?
2014. máj. 1. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amiatt van (a stressz miatt)

vagy ha valamilyen gyógyszert kell(ett) szednes, attól is lehet

2014. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jav. szedned
2014. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam beteg,még márciusban,influenzás voltam,de nem antibiotikumot kaptam.
2014. máj. 1. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól van, hogy gyerek vagy, semmi bajod...majd akkor aggódj, ha 16 éves korodra nem áll be rendszeresre a ciklusod!
2014. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez probléma?

Ha hónapokra kimaradna, az is teljesen normális lenne még ennyi idősen.

17 éves korodig kellene rendszeressé válni majd.

2014. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,akkor megnyugodtam.:D Bár nem is én voltam beparázva,hanem Anya.:D
2014. máj. 1. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
SImán kimaradhat még, lehet anyudnak is volt iylen csak nem jutott most eszébe, nagyon kevés lány van, akinek nincs semmi hanem rögtön beáll fixre.
2014. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát most nem tudom,hogy kimaradt-e,mert ma reggel megjött.:D
2014. máj. 2. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!