Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fokozott szőrnövekedéssek...

Fokozott szőrnövekedéssek küzdő lányok! Mikor kezdett el szőrösödni az arcotok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hány évesen kezdett szőrösödni az arcotok, akkor mennyire voltak erősek a szálak és az arc mely területén, most hány évesek vagytok és mennyire rossz a helyzet? (Pl van.-e olyan durva, mint a férfiaknak) Elsősorban azok válaszát várom, akik nem PCos-ban szendvednek!

2014. máj. 4. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan 13 évesen jöttem rá,hogy most már csinálni kell vele valamit. A bajuszom nagyon látszott,ott sok és fekete. Az államon is sok van,de ott szőke,viszont egyre több erős fekete szál van benne.Oldalt a pajeszomnál is sötétebb. A szemöldököm az teljesen összenő,vastag hosszú szálú. Most 16 vagyok.
2014. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 5. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg orvosnál voltál már ezzel?
2014. máj. 5. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam,de rendben találtak mindent.Nálam ez örökletes,a szülők is ilyenek.
2014. máj. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 6. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
néha durvábban nő, néha nem annyira, attól függ, hol tartok a ciklusomban. engem nagyon zavar, nagyon gáznak érzem. 31 vagyok. pár éve durvult be a helyzet.
2014. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most fogok menni endokrinológiára, mert nálam nagyon durva a helyzet. Erős, fekete szőrzet mindenhol! :( Arc, áll, has, hát, derék, fenék, kar.
2014. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!