Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A görbém szerint volt peteérés...

A görbém szerint volt peteérésem ebben a ciklusban? Mit jelent a zöld vonal?

Figyelt kérdés
[link] december 1. - 2009. december 25.&cim=c620bcd1150e80c1d859b5fc78727c7b_091201_091225_1261785600_&melyik=43
2009. dec. 26. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy itt nem jelenik meg a zöld vonal, de ha a diagrammomnál nyitom meg a ciklus oldalon, akkor a 9. napon van egy függőleges vonal az ábrában zölddel behúzva.
2009. dec. 26. 19:43
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg újra belinkelni, mert nem látszik semmi a görbédből!
2009. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem így már működik.

2009. dec. 27. 21:15
 4/7 anonim válasza:
Igen, működik! Szóval, szerintem még biztos, hogy nem volt, mert akkor felmegy a hő és fenn is marad legalább 5-7 napig, jó esetben 14 napig. Lehet, hogy most van/lesz, mert ovukor leesik a hő a fokozott ösztrogéntermeléstől. De nem ez a lényeg, hanem hogy felmenjen, mert akkor biztos, hogy meg is repedt a tüsző, ugyanis azután kezdi termelni a sárgatesthormont, ami magasan tartja a hőmérsékletet a köv. menzeszig vagy a terhesség végéig De ezt csak majd utólag lehet látni. Esetleg linkeld be a görbéd 1 hét múlva, szívesen megnézem. Tehát most érdemes akciózni, ha babát szeretnétek, mert a tüszőrepedés után csak 24 órán át életképes a petesejt és utána terméketlen időszak következik. Sok sikert!
2009. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De már eltelt egy ciklusom, mert 26-án megjött.
2009. dec. 28. 08:44
 6/7 anonim válasza:

Ja, azt kifelejtettem a válaszból, hogy a vízszintes vonal az ovu előtti átlaghőd, ezt coverline-nak is hívják, ha megreped a tüsző, e fölé kell emelkednie a hődnek. A függőleges az ovut jelölné, de a ciklus.hu legtöbbször rosszul húzza be. A dpo pedig "day past ovulation", az ovu utáni napok száma. Ezekből ált. 12-16 van a köv. vérzésig, ha tovább nem jön meg és magas marad a hő, jó esélyed van rá, hogy babás vagy.


Egyébként több infó itt: babatervezok.otthona.net

2009. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most nézem újra a görbéd, h a 26. ciklusnapon megjött. Hát, lehet, h volt ovu a 14. napon, de nem igazán emelkedett meg a hőd, lehet, h kevés a sárgatesthormon, de persze én laikus vagyok, úgyhogy nem akarlak megijeszteni, hátha valaki nálam okosabb jobbat mond.

Szép napot!

2009. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!