Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat bal oldalt a...

Mitől fájhat bal oldalt a hasam alja?

Figyelt kérdés
4hónapja szültem(nem szoptatok) a mensim visszaàlt ugyanúgy ahogy a terhességem előtt volt!Most viszont 2 mensi között vagyok (tehát nem fog megjönni) akkor mitől fájhat a hasam alja? Nem mindig szokott csak néha és olyan érzéssel mintha megakarna jönni

2014. máj. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ovuláció
2014. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm:)
2014. máj. 8. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is baromira fáj a legutóbbi ciklusban (igaz nekem nem középidőben, mert hosszabb ciklusaim vannak) a jobb petefészkem, szurkált, feszített és még a hüvelyembe is kisugárzott a nyilalló fájdalom 1x. 22.napon volt és tuti, hogy az volt, mivel 14 napra rá jött meg pontosan. És egyébként szülés előtt én sem éreztem az ovulációt soha, utána meg már párszor igen.
2014. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!