Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna kellemetlen illatú...

Barna kellemetlen illatú menstruáció lehetséges?

Figyelt kérdés

A hónapba már másodszor jön meg de ez most más mint szokott lenni. Most kellemetlen illatú és barnás színű a menszeszem utána olvastam az interneten mitől lehet de nem találtam arra semmit, hogy menstruáció alatt mitől lehet csak előtte és utána. Azért ide írok először mert lehet volt már valaki így és megtudja indokolni, mert nálunk nagyon nehéz bekerülni a nőgyógyászhoz mert rengetegen vannak, valamikor már a megkezdésnél a fele beteget hazaküldik. Talán csak egy felfázás, vagy lehetséges komolyabb baj is?

19N


2014. máj. 9. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

A felfázás nem nőgyógyászati probléma!

Az húgyúti, vagyis urológiai szakterület.

A húgyhólyaghurutot szokták köznyelven felfázásnak hívni, ami alhasi fájdalmat, gyakori, fájdalmas vizelést, véres vizeletet okozhat. Úgyhogy biztosan nem vagy "felfázva".

Amiről te beszélsz vagy amire te gondolsz, azt hüvelyi fertőzésnek hívják.

Amúgy előtte nem volt gond? Tehát mielőtt megjött volna. Nem volt nagyobb mennyiségű folyásod, mint amennyi szokott? Mert ha valakinek hüvelyi fertőzése van, nem feltétlenül kell más tünetnek jelentkeznie, tehát nem kell viszketni hozzá odalent, vagy egyéb, más kellemetlen tünetet éreznie, mert simán, a nagyobb mennyiségű folyás is utalhat fertőzésre. És ha nálad ez megtörtént, akkor lehet egy kezdődő hüvelyi fertőzésed van. Ami gyakran előfordul, hogy a menzesz alatt is megvan, csak a tünetek a menzesz idejére elmúlnak, de a fertőzés ott lesz még. Majd pedig visszatérnek a tünetek.

Ha elmúlt a vérzésed, azért nem ártana csináltatni egy hüvelykenet tenyésztést szerintem. Nehogy ebből később gond legyen.

2014. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nekem nem szokott folyásom lenni előtte sőt azon kívül hogy a mellem fájna semmi jele nincs és most sem volt a suliba vettem észre szokás szerint hát hogyne már... de egyébként semmi annyi hogy most egy kicsit fájt a vizelés azért gondoltam felfázásra ennyi.
2014. máj. 10. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt eddig nem írtad, hogy fáj a vizelés. Mert akkor valóban lehet húgyúti problémád. Vagy az is.

Nem ártana egy vizeletvizsgálat...

2014. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már van gyógyszerem és segitett.
2014. máj. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!