Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki aki hüvelygombá...

Van itt valaki aki hüvelygombára teafaolajat használt? Mi volt a végeredmény?

Figyelt kérdés
Nem volt még hüvelygombám és nem szeretnék gyógyszert rá kanestent- mert azt mondják hogy igaz elmulasztja de visza is jön. A bugyimra csepegtettem 2 cseppet- szörnyű az illata, de nem viszket már csak néha belül.De belűre nem mertem még tenni. Ja és most iszom a grapfruit mag cseppet is

2014. máj. 10. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bugyidra cseppented semmit nem ér,ugyanis a hüvelygomba belül is van,tehát fent a hüvelyben. A bugyiról oda be semmi nem jut. Én évekig küszködtem kandidával, diétáztam is, grapefruitot ettem,mert az olajra azt mondták,sok a hamis,nem jó minőség és többet árt,mint használ. Inkább ettem,magostól. Én mégis javasolnám a gyógyszeres kezelést, mivel nekem 2 hét után megszűnt teljesen, míg msától sem. Még a canesten is csak időszakosan segített. Mycosyst-t gyógyszert szedtem, a nőgyógyász elmondja,milyen adagokban szedd. Én 4 hétig szedtem, heti két kapszulát és azóta nem jött vissza. (én is gyógyszerellenes vagyok,de már belefáradtam,hogy évekig minden bajom van,és nem bántam meg,hogy beszedtem).
2014. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És honnan a fenéből veszed, hogy hüvelygombád van kedves kérdező?

Tudod te, hogy mennyi kórokozó létezik még a gombán kívül, sőt hüvelygombából is van rengeteg fajta, amire nem is ugyanazok a kezelések hatásosak???

Ha gondod van, menj el orvoshoz és csináltass hüvelykenet tenyésztést ami után célzottan tudnak kezelni!

És a Canesten helyett ezer más, sokkal jobb gombaölő van. Speciel sokkal többet ér az orvos által szájon át szedhető gombaölő gyógyszer, mint a Canesten.

És az, hogy a bugyidra csepegtetsz? Az mégis mire jó? Ez kb. olyan, mintha valaki teljes fürdés helyett csak minden nap lábat mosna. A lába tiszta lesz, de attól még a testfelülete koszos és büdös marad.

A fertőzés a hüvelyedben van, a bugyidról meg nem fog felmászni a teafa olaj. Már ha egyáltalán olyan problémád van, amire az egyáltalán hatásos.

2014. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni. szerintem.
2014. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!