Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettem szőrtelenítő krémet,...

Vörös98 kérdése:

Vettem szőrtelenítő krémet, viszont megválaszolatlan kérdéseim vannak, help?

Figyelt kérdés

B.alea terméket vettem, és azt értem, h hogyan kell felkenni, meg minden, de

1. hónaljra is lehet használni, vagy oda más eszköz kell?

2. ez olyan mint a gyantázás, ergo egyre csak koptatja a szőrt, vagy inkább mint a borotválás, és csak erősíti azt?

3. a bikini vonalt is mással csináljam?


2014. máj. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Lehet hónaljra és bikinivonalra is (de intim területre nem ajánlanám - nagyon durva vegyszer ez ahhoz).


Nem koptatja a szőrt, szerintem nem is erősíti. A borotválás sem erősíti, csak amiatt, hogy nem gyökerestül húzod ki, hanem "a közepénél" elvágod, az új szőrszál nem a vékony hegyes végével indul, hanem egyből egy vastag résszel, ezért tekintik erősebbnek. Nem teremnek szőrtüszők attól, hogy borotválsz. Na, a lényeg az, hogy a szőrtelenítő krémtől sem, viszont nem is koptatja ki.

2014. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. lehet hónaljra is kenni

2. a bőr feletti részt szedi le, nem gyökerestül tépi ki, ami ritkítaná, mint a gyanta.

3. igen, arra van megfelelő krém. Zöld színű dobozban árulják, de nem jut eszembe a márkája.

2014. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy erősíti a borotválás. Én pl. nem vettem észre. Aztán be sincs bizonyítva ez a dolog... De azért azt elhiszem, hogy mindenki jobban tudja a mai világba, hisz 1 hülye 100 at csinál.
2014. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a hajadat rendszeresen vágod, gyorsabban nő. Ugyanez vonatkozik a borotválásra is.


Én sosem szerettem a borotválást, két nap múlva már kellemetlenül borostás, szúrós. Gyantával minimum 5-6 hétig sima a bőr, és egyre ritkásabban nő vissza.

Szóval ha a borotva nem is erősíti, de a gyanta bizonyítottan gyengíti a szőrnövekedést.

2014. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthon gyantázod?
2014. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!