Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérést segítő praktikákat,...

Peteérést segítő praktikákat, ötleteket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Milyen ételek, italok, teák, fűszerek, gyógyfüvek, tornák stb.-k segíthetnek legjobban?


Van valakinek konkrét tapasztalata, hogy mi az, ami leginkább bevált? Valami extrém csodaszer kellene, úgy kb. amitől másnak hatos ikrei születnének, mert nálam az eddigi módszerek sajnos nem váltak be.


Szedtem barátcserje kapszulát, ittam Lady ciklus teát, csináltam Aviva-tornát, tömöm magamba az olajos magokat és gyümölcsöket, próbálkoztam hegyikristállyal, holdkővel, talpmasszázzsal, fengshui szimbólumokat raktam a szobám egészség és család sarkába.. és SEMMI. :D Jó, elismerem, ez utóbbiak, kicsit már betegesek. :D


De akkor is, mi az amit rosszul csinálok, mit tehetnék még?


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 12. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál esetleg? Kivizsgálás, hormonsort csináltasson enokrinológus.
2014. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megvolt. Alacsony FSH és LH szint. Ultrahangon minden Ok. Ösztrogén-progeszteron tablettától max. megvonásos vérzés, más semmi. Orvosi tanács kb. annyi, hogy várjak..

De mire? Megértem, hogy nem akar hormoninjekciókat fecskendezni belém, de azért valamit mondhatott volna igazán.

2014. máj. 12. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Clostylbegit-et sem adott az orvos?

Cickafarkfű tea esetleg a ciklus első felében.

Méhpempő kúra

De ezek sem csodaszerek sajnos.

2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Keress fel egy endokrinologust vagy meddosegi szakrendelest!

Az alacsony fsh es lh magatol nem fog megoldodni. Mit jelent, hogy UHn minden rendben? Van spontan peteeresed?


Ha van, akkor E-vitamint erdemes meg szedni, ez "fiatalitja" a sejteket, javitja a petesejtek minoseget.



?

2014. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Clostilbegyt megvolt. Hatástalan. Cickafark volt a Lady ciklus teában. Nem segít. Spontán peteérés nincs. Ultrahangon a szervek normálisak, ovariumok megvannak, méhkürt tiszta. E-vitamin van az olajos magokban, méhpempőt még nem próbáltam. Érdemes?

Nőgyógyász látott, endokrinológus látott, ultrahang megvolt, vérvizsgálat megvolt, hormonvizsgálat szintén. Nem tudnak velem mit tenni.

Majd nyáron valamikor visszamegyek, hátha addigra kitalálnak valami értelmeset. De jobb lenne, ha előtte magamtól helyreállnék, anélkül hogy belenyulkálnának a testembe.

2014. máj. 13. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Huhh, nagyon sajnálom. Sajnos szerintem ha már ennyi vizsgálaton átestél és a gyógyszer sem segített, akkor valószínű, hogy a méhpempő meg a teák sem hoznak eredményt... ezek nem csodaszerek.
2014. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És amúgy elég kitartóan ittad a teát? Elég ideig szedted a clstyt? Mert gondolom, kell idő, hogy legyen hatésuk.
2014. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Clostit a régebbi orvosom javasolt, 5 napig szedtem napi hármat. Az új dokim (mert közben volt valami csere) még nézett is, hogy ki írt fel nekem ennyit. Még jobban meglepődött, amikor közöltem, hogy nem használt. Szóval nem hiszem, hogy itt a mennyiséggel lett volna baj.

Teát is ittam előírás szerint: 2 hétig napi 1 liter tea 3 filterből. Aztán 1 hét szünet, és akkor elvileg meg kell jönnie. Nem jött.

Ez van, nem igazán tudok vele mit tenni. Nem tudom, hogy miért történik ez, vagy hogy hogyan tudnám helyretenni, de félek hogy már sehogy. :(

2014. máj. 13. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Írd ki a kérdésed a teherbeesés és a teherbeesési problémák témakörbe is, hátha ott többen olvassák olyanok, akik tudnak még valamit tanácsolni.

Nekem is a barátcserje, Aviva-torna jutott eszembe, de látom, hogy már ez is kilőve

2014. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!