Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A combomon elpattant egy ér...

Morzsa kérdése:

A combomon elpattant egy ér már 1.5 hete, és azóta is elég nagy csúnya lila foltom van még. Mitől lehet és mivel kezeljem, hogy gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés
Ülő és álló munkát végzek felváltva,eddig soha nem volt ilyen,hogy elpattant volna az ér a combomon.Nagyon csúnya,és azóta még egy ér elpattant,így jelenleg két lila foltnak vagyok a gazdája,nagyobbak a 200ft-osnál is.Szerintetek mitől pattanhatott el az ér?És az első lila folt miért nem múlt még el eddig?Már annyira nem lila,zöldes-sárga szín is van benne.Mivel kenjem,hogy hamar elmúljon?
2014. máj. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a lábad, futni kellene, vagy valamit sportolni. Én is így vagyok, csak nekem olyan, mint ha összerugdosták volna a lábam.Tiszta kék-zöld-lila. Fekete nadálytő krém nekem nagyon bevált, gyógyszertárban, vagy gyógynövényboltban tudsz venni. A Naturland-os elég drága, és Biomed-est szoktam venni. Ez csak a foltokat tünteti el, ha még nincs túl sok. Nyugi, elmúlik magától is csak kicsit lassabban.
2014. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és szedhetsz még c-vitamint az érfalak erősítésére.
2014. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Gondoltam már én is a futásra,lehet épp itt az ideje elkezdeni mozogni.A krémet mindenképpen kipróbálom! :)
2014. máj. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!