Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és növekedési csíkok vannak a csípőmön, amik nagyon zavarnak. Mit tegyek? Jön a fürdőruha szezon, a nyár, és szerintem nagyon csúnyák. Attól nőttek ki, h hirtelen 5-6 cm-t nőttem és a bőröm nem volt képes megnyúlni. Tudtok mondani vmilyen szert, kenőcsöt, ami eltűnteni?

2014. máj. 18. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Nekem is vannak csíkok a csípőmön fenekemen, de én nem tudok semmi olyat ami segítene. Már kipróbáltam különféle kenőcsöket, de egyik sem hatott. Kivéve egy Garnier hidratáló krémet, attól halványulnak a csíkjaim. Viszont anyukám mondta, hogy ezen más nem segít csak szépen ki kell várn, hogy elhalványuljanak.:)
2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is vannak csíkok a csípőmön fenekemen, de én nem tudok semmi olyat ami segítene. Már kipróbáltam különféle kenőcsöket, de egyik sem hatott. Kivéve egy Garnier hidratáló krémet, attól halványulnak a csíkjaim. Viszont anyukám mondta, hogy ezen más nem segít csak szépen ki kell várn, hogy elhalványuljanak.:)

14/L

2014. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) én is vetetek anyuval és kipróbálom :)

Ha másnak azért van még ötlete...

2014. máj. 18. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!